Ruszyły castingi do drugiej edycji Ninja Warrior Polska

Wystartowały castingi do drugiej edycji hitowego show „Ninja Warrior Polska”. Program prawdopodobnie znajdzie się w jesiennej ramówce Polsatu.

Aby stanąć na najsłynniejszym torze przeszkód na świecie, należy najpierw wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Z legendarnym torem Ninja Warrior będzie mógł zmierzyć się każdy. Jedynym ograniczeniem jest wiek, w programie wystąpią wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na tej stronie.

– Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. Na pewno oprócz mięśni przydadzą się spryt i hart ducha, a także… barwna osobowość! – podpowiadają organizatorzy.

O tym, w jaki sposób będą testowani, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu. W castingu uczestniczyć mogą również osoby, które brały udział w poprzedniej edycji.

Pierwsza edycja Ninja Warrior zebrała dobre recenzje. Program oparty na japońskim formacie emitowany był w telewizji Polsat od 3 września do 15 października 2019 roku. Prowadzącą show była Aleksandra Szwed, a zmagania zawodników komentowali Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.  Program gromadził średnio 1,4 miliona widzów.

Pierwszą polską edycję show Ninja Warrior wygrał Jakub Zawistowski, który otrzymał medal oraz tytuł „Last Man Standing”. Zawodnikowi nie udało się w pełni pokonać finałowego toru, ale zaszedł on najdalej spośród swoich konkurentów.

Źródło: Polsat