Stadion „Podskarbińska” zaprasza na rodzinny weekend sportowych atrakcji

19 i 20 czerwca na stadionie „Podskarbińska” w Warszawie odbędzie się impreza sportowa dla małych i dużych fanów lekkiej atletyki i sportowych aktywności. W programie pikniku m.in. Lekkoatletyczny Dzień Dziecka i „Bieg Super Taty” na dystansie 5000m.

Moc atrakcji

Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu: gigantyczny dmuchaniec o powierzchni 610 m², strefa animacji dla maluchów, zawody w bieganiu, konkursy z nagrodami, strefa małego architekta z 10 tysiącami klocków, znani sportowcy, pokazy akrobatyczne i nie tylko, żywe pluszowe maskotki, darmowe badania biomechaniki stopy, największy grill w Polsce, foodtrucki i wiele innych.

W sobotę odbędzie się Lekkoatletyczny Dzień Dziecka organizowany z Fundacją Orły Sportu. Będzie to  wydarzenie sportowe dla dzieci uprawiających lekkoatletykę od kilku lat oraz tych, które stawiają pierwsze kroki na stadionach i boiskach, w klubach lub stowarzyszeniach związanych z lekkoatletyką.

W ramach imprezy przeprowadzone zostaną zawody w czterech konkurencjach: biegi na 100m, 400m, skok w dal i skok wzwyż.

Super Tata na start!

A w niedzielę 20 czerwca organizatorzy zapraszają na Dad’s Day 2021. Na bieżni tartanowej stadionu lekkoatletycznego „Podskarbińska” odbędą się biegi sprinterskie dla dzieci z Fundacją Wychowanie przez Sport DO:ST:AR:TU (dostartu.pl), biegi i sztafety rodzinne oraz bieg główny na 5000 m (12,5 okrążenia).

Aktualnie OSiR Praga-Południe prowadzi zapisy internetowe na „Bieg z Tatą” dla dzieci oraz ,,Bieg Super Taty”.

mat pras