4F wciąż będzie ubierać polskich lekkoatletów

Polski Związek Lekkiej Atletyki poinformował o przedłużeniu kontraktu z firmą 4F. Biało-czerwoni występują na arenie międzynarodowej w strojach polskiej marki począwszy od 2013 roku.

– W 4F stawiamy na długofalowe współprace, dlatego bardzo cieszymy się, że podpisaliśmy kolejny kontrakt z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. To jeden z najlepszych związków lekkoatletycznych na świecie, duma polskiego sportu. Tworzenie kolekcji dla PZLA jest dla całego zespołu 4F przyjemnością i wyzwaniem. Od początku naszej współpracy stawialiśmy na wysoką jakość strojów. W kolekcjach wykorzystujemy najnowsze technologie i wyjątkowy design, jednocześnie cały czas pamiętając o komforcie sportowców – podkreśla Igor Klaja, prezes OTCF SA, właściciela marki 4F.

Nowa umowa pomiędzy 4F i Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki będzie obowiązywać do sezonu 2024, czyli Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

– Stabilni biznesowi partnerzy są bardzo ważni w dzisiejszym świecie. Przez lata współpraca pomiędzy polską lekkoatletyką, a 4F pokazała, że długofalowe działania przynoszą obopólne korzyści. Od wielu lat nasi zawodnicy korzystają ze sprzętów dostarczanych przez 4F. Cieszę się, że ta polska marka zostanie z nami na kolejne lata – zaznacza Henryk Olszewski, prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Źródło: pzla.pl

fot. Paweł Skraba