Tropem Wilczym pobiegną już 15 sierpnia. Do udziału zachęca znany aktor

Wielkimi krokami zbliża się 9. edycja „Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Do udziału w rywalizacji upamiętniającej Żołnierzy Niezłomnych zapraszają aktorzy, dziennikarze oraz sportowcy.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 15 sierpnia 2021 roku, w dniu Święta Wojska Polskiego. Jest to idealna okazja, by wystartować i w ten sposób upamiętnić Żołnierzy Wyklętych.

Jedynym z ambasadorów biegu jest Marcin Kwaśny, aktor teatralny i filmowy. Znany jest z takich produkcji filmowych, jak: „Dywizjon 303”, „Kamerdyner”. Występuje również w spektaklach w Teatrze Polskim w Warszawie,: „Thermidor” Stanisławy Przybyszewskiej w reżyserii Edwarda Wojtaszka,  w którym gra Robespierre oraz „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego, gdzie wciela się w rolę Poeta.

– Chciałbym Państwa gorąco zaprosić na „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, który odbędzie się już niebawem, bo 15 sierpnia – powiedział Marcin Kwaśny. – Mam nadzieję, że nie zabraknie Państwa na starcie, a tym bardziej na mecie. Do zobaczenia – podkreślił ambasador imprezy.

W warszawskiej edycji „Tropem Wilczym. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych” do wyboru będą trzy długości trasy: 1963 metry oraz 5 i 10 kilometrów. W przypadku każdego z tych biegów limit wynosi 400 osób. Koszt pakietu startowego to 50 zł. W tej cenie każdy biegacz otrzymuje m.in. pamiątkową koszulkę oraz kolekcjonerski medal na mecie.

Rejestracja do biegu prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl.

Źródło: Sport Evolution