Gwiazdy New Balance zaświecą na 43. Maratonie Warszawskim

Już 26 września wystartuje 43. Maraton Warszawski oraz New Balance Bieg na Piątkę. Koronawirus tak namieszał w biegowej branży, że w tym roku wyjątkowo imprezom tym towarzyszyć będzie 15. Półmaraton Warszawski. New Balance po raz kolejny jest sponsorem technicznym wydarzenia, w którym w najbliższą niedzielę udział weźmie łącznie ponad 10 tysięcy biegaczy. Weekendowe święto biegania w stolicy będzie okazją do spotkania z ambasadorami amerykańskiej marki. 

Hop do autobusu!

Tydzień po biegowym święcie w Warszawie odbędzie się maraton w Londynie, który jest biegiem również spod szyldu New Balance. Z tej okazji marka przygotowała tradycyjny londyński autobus, który będzie mobilnym punktem spotkań i punktem kibicowania.

Ten sam czerwony autobus New Balance będzie wspierał biegaczy w trakcie niedzielnych biegów. Już o godzinie 8:00 wystartuje pierwsza seria 43. Maratonu Warszawskiego, w samo południe ruszy 15. Półmaraton Warszawski, a o godzinie 17:00 rozpoczną się zmagania w New Balance Biegu na Piątkę. Uczestnicy wszystkich biegów mogą liczyć, że z pokładu autobus otrzymają solidny zastrzyk muzycznej energii.

Będą gwiazdy i…prasowanki

W sobotę, 25 września, czerwony piętrus zaparkuje przed Pałacem Kultury i Nauki, w którym znajdować się będą targi Expo oraz biuro zawodów. Przez cały dzień, od godziny 10:00 do 20:00, uczestnicy wszystkich biegów w ramach tegorocznego Maratonu Warszawskiego będą mogli zajrzeć do autobusu i na miejscu spersonalizować swoje koszulki za pomocą naprasowanek przygotowanych na tę okazję.  

O godzinie 11:00 autobus odwiedzą srebrne medalistki z Tokio w sztafecie 4 × 400 metrów – Iga Baumgart-Witan i Małgorzata Hołub-Kowalik. Będzie czas na zdjęcia, autografy i zadawanie pytań.

Na godzinę 13:00 zaplanowano spotkanie z młodszą częścią Teamu New Balance. Londyński autobus odwiedzą bardzo obiecujący 800-metrowcy, którzy jako juniorzy złamali już granice 1.45 – Krzysztof Różnicki razem z trenerem Krzysztofem Królem oraz Kacper Lewalski. Grono młodych sprinterów będzie reprezentował biegający na dystansie 400 metrów Patryk Grzegorzewicz, aktualny mistrz Polski U20.

Serię spotkań o godzinie 16:00 zamknie spotkanie z aktorką Małgorzatą Sochą i prezenterem telewizyjnym Filipem Chajzerem. Oboje w niedzielę będą aktywnie brać udział w biegowym święcie. Socha wystartuje w zawodach New Balance Bieg na Piątkę, a dziennikarz TVN zmierzy się z dystansem półmaratonu.

Pod znakiem New Balance

New Balance jest partnerem Półmaratonu Warszawskiego i Maratonu Warszawskiego od stycznia 2019 roku. Marka sponsoruje poza tym najbardziej uznane biegi maratońskie na świecie m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Rotterdamie.

Źródło: Snow PR