Już dzisiaj LIVE na Facebooku z ekspertem adidas. Zaczynamy o 21:00

Dzisiaj o godzinie 21:00 na Facebook fanpage portalu biegowe.pl odbędzie się transmisja LIVE,  której gościem będzie Łukasz Różański, ekspert biegowy adidas. Widzowie mogą spodziewać się solidnej dawki informacji na temat technologii i materiałów używanych do produkcji najnowszych modeli niemieckiej marki takich jak adidas 4DFWD.

Nadawać będziemy na żywo ze sklepu stacjonarnego adidas w jednej z galerii handlowych w Warszawie. Gospodarzem wirtualnego spotkania będzie dziennikarz sportowy Damian Bąbol. Rozmowę w całości zdominuje temat butów do biegania, o których Łukasz Różański, ekspert z firmy adidas wie praktycznie wszystko.

Łukasz Różański, ekspert biegowy adidas

Postaramy się ustalić, czym różnią się buty biegowe od modeli służących do uprawiania innych sportów, a także dlaczego te pierwsze powinny być dobrze amortyzowane. Będzie dużo smaczków dotyczących technologii. Ekspert opowie, czym różni się klasyczna podeszwa z pianki, od nowości na rynku, czyli podeszwy drukowanej w 3D, która jest obecna m.in. w modelu adidas 4DFWD.

Nie zabraknie biegowych porad dotyczących zasad doboru obuwia, a także omówienia najczęściej popełnianych błędów przez biegaczy podczas wyboru idealnej pary butów.

Zapraszamy, startujemy o godzinie 21:00 na profilu biegowe.pl na Facebooku.

red