W Krośnie będą biegać i rozwiązywać kreatywne zadania

2 października w Krośnie odbędzie się trzecia edycja Biegu na Orientację „Biegam z VIVO!”. Uczestnicy zawodów po raz kolejny będą mieli do pokonania ciekawą trasę, na której czekać będą kreatywne zadania do wykonania. Start zawodów zaplanowano na godzinę 13:30. Do uczestnictwa wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Uczestnicy biegu będą mieli za zadanie nie tylko pokonać wyznaczoną na terenie Krosna trasę, ale także wykonać specjalnie przygotowane kreatywne zadania. Liczyć się będzie spryt, pomysłowość i współpraca drużynowa. Przed startem każdy z zespołów otrzyma niezbędny pakiet startowy, w tym mapę z lokalizacją punktów kontrolnych.

Zasady rywalizacji

Rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach: kobiet, mężczyzn, mix oraz rodzinnej. W pierwszych trzech klasyfikacjach zespół musi składać się z 2 osób, natomiast w kategorii rodzinnej w skład drużyny mogą wejść maksymalnie 4 osoby (pośród zawodników musi znajdować się minimum 1 osoba dorosła i co najmniej 1 dziecko poniżej 16. roku życia).

Na pokonanie trasy zespoły będą miały maksymalnie 2,5 godziny. W każdej z kategorii zwycięży drużyna, która najszybciej przekroczy linię mety i uzyska najwięcej punktów na punktach kontrolnych. Na zwycięskie zespoły czekać będą nagrody m.in. Karty Podarunkowe VIVO! Krosno o wartości nawet 500 zł, vouchery o wartości 150 zł od Olimp Store, karnety miesięczne do klubu Xtreme Fitness Gyms, bilety do kina Helios, a także wiele cennych nagród rzeczowych. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, dyplomy i upominki.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III edycji urodzinowego „Biegu na Orientację”. To nie tylko świetny pomysł na wspólną zabawę ze swoimi najbliższymi, ale również możliwość sprawdzenia się zarówno w konkurencji sportowej, jak i w rozwiązywaniu interesujących łamigłówek – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Zapisz się wcześniej

Do udziału w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja online. Można jej dokonać na stronie www.vivo-krosno.pl, a także w dniu biegu tj. 2 października w godz. 11:00-13:15 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w VIVO! Krosno. Udział w biegu jest bezpłatny, a limit miejsc ograniczony do 75 drużyn.

Źródło: Open Media