ASICS zmotywuje uczestników 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego

ASICS przygotował dla uczestników 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego telebim, na którym wyświetlane będą motywujące zdjęcia i hasła wpisane przez kibiców na specjalnej stronie internetowej. Poza tym za pomocą narzędzia „Mind Uplifter” biegacze będą mogli wziąć udział  w w globalnym badaniu, pozwalającym sprawdzić, jak ruch oddziałuje na nasze emocje czy nastrój. 

7. Cracovia Półmaraton Królewski odbędzie się już w najbliższy weekend. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa również dlatego, że wchodzi w skład najważniejszych wydarzeń sportowych promujących kampanię Uplifting Minds w ramach Mind Run – inicjatyw, które mają pobudzić zarówno umysł, jak i ciało. Celem globalnej akcji prowadzonej przez markę ASICS jest zwrócenie uwagi na mentalne korzyści wynikające z regularnego podejmowania aktywności fizycznej.

– Chcemy pobudzić nie tylko Kraków, ale również całą Polskę. Skutecznie implementujemy nowoczesne technologie za pomocą narzędzia „Mind Uplifter”, które bada w czasie rzeczywistym wpływ sportu na nasz stan emocjonalny. Uczestnicy Cracovia Półmaratonu będą mogli wziąć udział w globalnym badaniu, pozwalającym sprawdzić, jak ruch oddziałuje na nasze emocje czy nastrój. Przed nami wielkie święto biegania, dlatego przygotowaliśmy wiele atrakcji również dla kibiców, którzy za pomocą dedykowanej platformy będą mogli wspierać swoich bliskich i motywować ich w trakcie zawodów – powiedział Daniel Bogacki, Activation Specialist w ASICS Polska.

Motywacyjne hasła na telebimie

ASICS daje możliwość wsparcia biegaczy w kluczowym momencie, tuż za 15 km. Na telebimie będą wyświetlać się zdjęcia i hasła motywacyjne wpisane na stronie www.upliftkrakow.pl. Będzie to możliwe po odebraniu pakietów startowych. Ponadto, w strefie EXPO na zawodników będą czekać niespodzianki oraz testy obuwia. W pakietach znajdą się również koszulki techniczne pochodzące z materiałów z recyklingu, których ASICS wyprodukował łącznie 3, 5 tysiąca.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 17 października. Start półmaratonu o godz. 10:30.

Źródło: ASICS