adidas Runners Warsaw zaprasza na walentynkowy bieg dla par

14 lutego w Warszawie odbędzie się walentynkowy bieg dla par, który organizuje społeczność adidas Runners Warsaw. W zawodach można wystartować wspólnie z partnerem, koleżanką lub znajomym. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy w aplikacji adidas Running.

Bieg nosi nazwę „The Love Race”. Jego organizatorzy zapraszają do bazy adidas Runners Warsaw wszystkich, którzy chcą spędzić tegoroczne walentynki na sportowo.

– Nasze wydarzenie to specjalny bieg dla par, w ramach którego odbędzie się prawdziwa rywalizacja z numerami startowymi i pomiarem czasu. Jednak podchodzimy do tego z przymrużeniem oka i na uczestników czeka zdecydowanie więcej uśmiechu niż poważnego ścigania – mówi Paweł Machowski, kapitan drużyny adidas Runners Warsaw. – Na miejscu będzie dwoje trenerów, którzy zadbają o odpowiednie przygotowanie do biegu, a dla wszystkich, którym uda się go ukończyć przewidziane są dyplomy oraz poczęstunek z jednej z najlepszych cukierni w stolicy – zapowiada.

Biegacze będą mieli do pokonania dystans około 5 kilometrów. Zbiórkę uczestników zaplanowano na godzinę 18:00 w bazie adidas Runners Warsaw przy ulicy Solec 38. Kwadrans później rozpocznie się rozgrzewka, a przed 19:00 ruszy bieg główny. Po zawodach uczestnicy otrzymają poczęstunek, a zwycięzcy w kategorii par mieszanych nagrody.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapisać się w aplikacji mobilnej adidas Running, którą można pobrać z App Store i Google Play i App Gallery.

Wydarzenie organizuje społeczność adidas Runners Warsaw, która w swojej bazie na Powiślu organizuje m.in. darmowe treningi. To 450 m kw. w samym centrum stolicy zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych. Wewnątrz znajdują się szatnie, szafki, prysznice, duża sala do ćwiczeń z dostępem do różnorodnych akcesoriów treningowych (m.in. maty, kettle, skrzynie, itd.) Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy. Wszystkie aktywności realizowane w runbase adidasa są bezpłatne. W ten sposób marka buduje społeczność, która razem trenuje i inspiruje innych do uprawiania sportu.

Szczegółowe informacje na temat aktywności adidas Runners Warsaw można znaleźć dołączając do facebookowej grupy prowadzonej przez drużynę.

red