Elektryczne bieżnie domowe

Chcesz wprowadzić do swojego życia trochę ruchu, ale nie wiesz za co się wziąć? A może regularnie uprawiasz sport, ale to, co dotychczas robisz już Ci się znudziło i szukasz czegoś nowego? Elektryczne bieżnie domowe z https://walkingpad.pl/ mogą być Twoim rozwiązaniem.

Czym kierować się przy zakupie bieżni?

1. Moc silnika – jeśli bieżnia ma być do rehabilitacji to 2KM wystarczy, jeśli do intenswnych ćwiczeń, to potrzebny jest większa moc.

2. Obciążenie – im wyższe obciążenie, tym wyższa cena. Jeśli ważysz 50 kg, to nie kupuj bieżni na 150kg. Podbijesz tylko niepotrzebnie cenę.

3. Wymiary pasa biegowego – dla osób 170cm odpowiedni jest pas 130×40, dla wyższych 140×45.

4. Wymiary bieżni – zależne od tego ile mamy przeznaczonego miejsca na bieżnię.

5. Amortyzacja.

Co oferuje nam walkingpad.pl?

Na stronie znajdziemy bieżnie Xiaomi WalkingPad K12, Xiaomi WalkingPad K15, Xiaomi WalkingPad R1 oraz R2, a także Xiaomi WalkingPad C1 i C2.

WalkingPad K12 posiada prędkość maksymalną 12km/h, jej kąt nachylenia to 15 stopni. Cechuje ją również solidna budowa, cichy tryb pracy, proste i intuicyjne sterowanie,.

WalkingPad K15 posiada prędkość maksymalną 15km/h, kąt nachylenia 15 stopni, tryby treningów funkcjonalnych oraz amortyzacja podczas biegania.

WalkingPad C1 posiada prędkość maksymalną 6km/h, tryb manualny oraz automatyczny, cicha praca.

WalkingPad C2 prędkość maksymalna 6km/h, cichy tryb pracy.

WalkingPad R1 prędkość maksymalna 10km/h, mały rozmiar po złożeniu – jest w wielkości walizki podróżnej, solidnie wykonana.

WalkingPad R2 prędkość 12km/h, kąt nachylenia 15, smukła budowa i piękny desing.

Przedstawione produkty, to najwyższej jakości sprzęt sportowy, który możemy znaleźć tylko na stronie https://walkingpad.pl/.

Jakie są zalety takich bieżni?

Po pierwsze, i co najważniejsze, możemy zadbać o swoje zdrowie nie wychodząc nawet z domu. W dzisiejszych czasach, kiedy to wirusy dyktują nam warunki, warto zaopatrzyć się w taki sprzęt. Naukowo udowodnione zostało, że aktywność fizyczna pomaga budować naszą odporność, budujmy ją wraz ze sprzętem od https://walkingpad.pl/.

Kolejną ważną kwestią jest to, iż ćwicząc na bieżni, możesz oglądać swój ulubiony serial, możesz odpisywać na maila, czytać książkę, słuchać audiobooka, albo pisać ze znajomymi. Wystarczy, że do bieżni dokupisz StandingDesk. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Kolejnym plusem posiadania bieżni, jest to, że nie wydajesz pieniędzy na karnety na siłownie, albo na pojedyncze wejścia. Niektórzy mówią, że przecież bieżnia też kosztuje. Kosztuje, ale porównując sobie miesięczne karnety, z tym ile kosztuje bieżnia to w przeciągu półtora roku koszt bieżni nam się zwróci. Nie licząc dojazdu na siłownię, który też kosztuje. No i nie wspominając o rzeczach bezcennych, czyli pełna swoboda, którą masz w swoim domu. Możesz zacząć trening o każdej porze dnia i nocy, ograniczasz tylko sam siebie.

Następną ważną kwestią, motywującą nas do zakupu bieżni, jest fakt, iż nie interesuje Cię to jaka pogoda jest na dworze, ponieważ będziesz biegał w domu. Deszcz, śnieg, grad, wichury i inne niesprzyjające warunki pogodowe nie są już straszne. Jesteś od nich niezależny.

Nawiązując jeszcze do kwestii zdrowotnych, to ćwicząc na bieżni mniej obciążasz stawy, porównując do biegania w terenie. Współczesne sprzęty, takie jak np. WalkingPad K15, posiadają bardzo dobrą amortyzacje za którą podziękuje Ci kręgosłup, kolana czy miednica.

Reasumując strona https://walkingpad.pl/ oferuje dobry sprzęt w korzystnej cenie. Bieżnie z tej firmy pozwolą nam cieszyć się aktywnością fizyczną długi czas. Każdy, kto zdecydował się na zakup produktu WalkingPad, na pewno nie żałuje.

Artykuł sponsorowany

fot. chuttersnap/ unsplash.com