Polar Pacer dla rozpoczynających przygodę z bieganiem

Dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z bieganiem Polar zaprojektował model Polar Pacer. To lekki zegarek wyposażony w czytelny wyświetlacz i  baterię o długiej żywotności oraz dokładny GPS. Umożliwia precyzyjne monitorowanie tętna oraz dostęp do szeregu funkcji treningowych.

Polar Pacer ma na celu pomóc początkującym biegaczom zrozumieć swój organizm, odnaleźć własny rytm oraz biegać z właściwą intensywnością, zwiększając tym samym ich szanse na wytrwać w uprawianiu tego sportu.

Wyposażony w różnorodne funkcje do wspomagania i personalizowania treningów Polar Pacer sprawia, że każdy bieg ma wyjątkowe znaczenie. Pomaga uniknąć kontuzji, błędnych decyzji treningowych i utraty motywacji do biegania, a równocześnie pozwala osiągnąć lepszą kondycję.

Wykonując Test Marszowy początkujący oraz niedoświadczeni biegacze mogą łatwo ocenić swoją kondycję i postępy, bazując na wyniku VO2max. Wynik testu określany jest na podstawie 15-minutowego marszu po płaskim terenie.

Polar Pacer wyposażony jest wyświetlacz MIP i ultra-cienkie szkło Corning Gorilla Glass 3.0. Posiada dobrze wyczuwalne przyciski, które ułatwiają jego obsługę oraz wydajny procesor, pozwalający na bezproblemowe użytkowanie, płynną pracę oraz szybkie rozpoczynanie treningu.

Dzięki ponad 150 profilom sportowym użytkownicy mogą wybrać swój ulubiony sport i rozpocząć trening z ekranami przystosowanymi do konkretnego rodzaju sportu.

Polar Pacer jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych na stronie https://www.polar.com/pl/pacer/ w cenie 939 zł.

Źródło: Polar