„Ninja Warrior Polska” po raz szósty. Od 30 sierpnia w telewizji Polsat

Czy tym razem któryś z wojowników zdobędzie Górę Midoriyama i wygra główną nagrodę w wysokości 150 tys. zł oraz prestiżowy tytuł pierwszego w Polsce Ninja Warrior? Już 30 sierpnia o godzinie 20:05 Polsat pokaże pierwszy odcinek szóstego sezonu show, którego uczestnicy mierzą się z wymagającymi torami przeszkód. 

Jak zapowiada Polsat, w tym sezonie widzów zaskoczą zupełnie nowi zawodnicy. Wśród nich znajdą się m.in. utytułowani sportowcy, mistrzowie rozmaitych dyscyplin, a także seryjni zdobywcy toru Ninja pokazujący swoją ponadprzeciętną sprawność.

Jak zaprezentuje się Ibisz? 

Swoich sił w programie spróbuje na przykład zawodnik MMA wagi ciężkiej Michał „Masakra” Kita, a także model Michał Baryza, etatowy uczestnik Ninja Warrior Polska. Nie zabraknie również Krzysztofa Ibisza, który na torze narobić ma sporo zamieszania. Zobaczymy, jak z przeszkodami poradzą sobie Jacek Jeschke, trener z programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, Piotr Mróz z serialu „Gliniarze”, a także Bartosz Demczuk z „Kabaretu Młodych Panów”.

Show tradycyjnie poprowadzi trio, które tworzą Karolina Gilon oraz komentatorzy Łukasz „Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski.

– Przez 5 ostatnich sezonów program wpłynął na rzesze ludzi, którzy postanowili zmienić swój dotychczasowy siedzący tryb życia i zaczęli przygodę ze sportem. Inni poszli o krok dalej i stanęli na torze Ninja. Powstało mnóstwo szkół, szykujących kolejnych herosów, a najmłodsi wielbiciele nowej dyscypliny zaczynają przygodę na torach już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Trenerami są także mistrzowie programu „Ninja Warrior”, m.in. najmłodszy z zawodników Janek Tatarowicz. Jak twierdzi: jego podopieczni wkładają w ten sport tyle zapału i robią tak szybkie postępy, że jak tylko osiągną pełnoletniość zawalczą o tytuły mistrzowskie. Bo kto nie chciałby dołączyć do elitarnego grona Wojowników Ninja? – czytamy w komunikacie prasowym, który dotarł do naszej redakcji.

Dla kogo tytuł „Ninja Warrior”?

Zwycięzcą piątej edycji „Ninja Warrior Polska” został Igor Fojcik, który otrzymał tytuł „Last Man Standing”. Uczestnikowi nie udało się w pełni pokonać finałowego toru, ale zaszedł najdalej ze wszystkich uczestników. Fojcik wygrał program po raz drugi z rzędu.

Polsat pokazuje „Ninja Warrior Polska” już od 2019 roku. Jak podał portal wirtualnemedia.pl, odcinki piątej edycji gromadziły przed telewizorami średnio 963 tys. widzów.  Premierowe odcinki szóstego sezonu show będą emitowane na antenie Polsatu w każdy wtorek o godzinie 20:05.

red, wirtualne media