Czas na NB Fresh Foam X More v4. To najlepiej amortyzowany model New Balance

Charakterystyczna seria More to najbardziej amortyzowane buty do biegania w portfolio New Balance. Marka zaprezentowała właśnie kolejną odsłonę tej serii treningówek. Model Fresh Foam X More v4 wyróżnia większa dynamika, stabilność i komfort.  

Buty z serii More do tej pory były tradycyjnie używane przez biegaczy długodystansowych, ale jeszcze wyższy poziom komfortu oferowany w modelu v4 sprawia, że but ten będzie mógł być wykorzystywany znacznie szerzej.

Szersze i bardziej dynamiczne

Czwarta wersja wyposażona jest w najbardziej miękką piankę Fresh Foam X i oferuje 5% więcej zwrotu energii w porównaniu do wcześniejszej wersji. Zmieniła się również szerokość środkowej podeszwy, która jest szersza o 8 mm, dzięki czemu zapewnia nieco więcej stabilności. Dodatkowo podeszwa została podniesiona na całej długości buta o 2 mm i ma teraz 34 mm pod pietą i 30 mm pod palcami. Drop pozostał bez zmian i wynosi 4 mm.

Poza zmianami w budowie podeszwy środkowej New Balance skupił się też na estetyce najnowszej wersji modelu More. But  posiada cholewkę z siateczki z odblaskowymi detalami zapewniającymi widoczność po zmroku. Efektowna konstrukcja podeszwy środkowej ma przerysowane strefy amortyzacji w pięcie, śródstopiu i przedniej części.

New Balance Fresh Foam X More v4 to buty treningowe dla biegaczy o stopie neutralnej przeznaczone do twardej nawierzchni.  W rozmiarze damskim 39 i męskim 42,5 ważą 295 g.

Buty nie tylko do biegania

Optymalny komfort, jeszcze lepsza amortyzacja i stabilizacja to cechy, które znajdą uznanie nie tylko u jeszcze większej rzeszy biegaczy. Możliwości, które oferuje More v4 są pożądane również przez osoby, które nie biegają, ale szukają butów zapewniających maksymalną wygodę i bezpieczeństwo na każdym kroku.

– Nowy More v4 kierujemy zarówno do biegaczy jak i osób, które tylko chodzą i spacerują. Obie grupy szukają tych samych cech komfortu, które może zapewnić ten but i zaczyna wybierać wygodne modele z maksymalną amortyzacją – mówi Paul Zielinski, Senior Global Product Manager kategorii bieganie w New Balance. – Istotne jest również, że rozwijając nasz produkt, aby był jeszcze bardziej miękki i z wyżej położoną podeszwą środkową, równolegle poprawiamy jego stabilność i wsparcie jakie zapewnia stopie – podkreśla.

Buty New Balance Fresh Foam X More v4 dostępne są na stronie nbsklep.pl. Kosztują 699,99 złotych.

Źródło: New Balance