Czwartek z medalistami olimpijskimi w Sports Base Warsaw

Już jutro (15 września) o godzinie 18:00 w nowo otwartej przestrzeni Sports Base Warsaw przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 (ostatnie piętro sklepu adidas Warszawa) odbędzie się bezpłatne spotkanie z Justyną Święty-Ersetic i Kajetanem Duszyńskim. Rozmowę z medalistami olimpijskimi poprowadzi Paweł Machowski – kapitan adidas Runners Warsaw.

Lekkoatletyczne gwiazdy

Justyna Święty-Ersetic jest multimedalistką olimpijską, mistrzynią Europy i halową rekordzistką Polski w biegu na 400 m, z kolei Kajetan Duszyński to medalista olimpijski i zdobywca srebrnych medali podczas młodzieżowych Mistrzostw Europy, również na dystansie jednego okrążenia. Oboje wrócili z Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 ze złotymi krążkami uzyskanymi w sztafecie mieszanej 4×400 metrów.

fot. Aleksandra Szmigiel / Running Creatives

Spotkanie będzie okazją do poznania tych jednych z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów, otrzymania autografu, bądź wykonania pamiątkowego zdjęcia. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak wygląda typowy trening olimpijczyka, jak Justyna i Kajetan radzą sobie z presją na stadionie i treningach, z czym zmagają się na co dzień – czyli o tym, czego nie widać w relacjach telewizyjnych i na social mediach.

Jak dołączyć?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy pobrać aplikację adidas Running, dołączyć do społeczności adidas Runners Warsaw i zapisać się na wydarzenie Sport Thursday // Special Talk. Inny sposób, to pobranie aplikacji adidas, przejście w dowolnym menu do ostatniej zakładki „On The Radar” i rejestracja na wybrane wydarzenie. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: VML&R Poland

fot. Aleksandra Szmigiel / Running Creatives