IX Ogólnopolska Konferencja Biegowa. Czas na rozmowę o zmianach

„Game Changer na rynku imprez biegowych. Czas na zmiany” – pod takim hasłem po raz dziewiąty spotkają się w Poznaniu organizatorzy imprez biegowych, przedstawiciele klubów biegowych, biegacze i sympatycy biegania na Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej. Będzie się ona odbywała w dniach 16-17 lutego na Malcie.

Konferencja od wielu lat organizowana na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu dzięki współpracy uczelni oraz Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji trafia w tym roku pod dach Maltańskiego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego. To miejsce znakomicie przygotowanego do tego typu spotkań.

Nowa formuła konferencji

Przed uczestnikami bogaty program skupiony na najbardziej aktualnych wyzwaniach stojących przed środowiskiem biegowym w Polsce. Innowacyjna formuła spotkania obejmuje sześć różnych paneli dyskusyjnych poświęconych m.in. spirali kosztów organizacji imprez biegowych, odbudowie frekwencji po okresie pandemii i zmianom w zachowaniach biegaczy.

Zagadnienia z zakresu digitalizacji, ekonomii, medycyny, organizacji i zarządzania zostaną uzupełnione atrakcjami sportowymi, m.in. zawodami biegowymi nad Maltą czy imprezą na pobliskim Lodowisku Malta.

Można się zgłaszać

Organizatorzy zapraszają do rejestracji wszystkich zainteresowanych organizacją imprez biegowych w Polsce. Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 lutego poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie poświęconej konferencji. Opłata za udział w konferencji wynosi 369 złotych.

Na stronie wydarzenia znajduje się również program konferencji oraz informacje dotyczące zakwaterowania.

Źródło: POSiR

fot. w nagłówku Depositphotos.com