„Ninja Warrior Polska” powraca. Z torem zmierzy się Pudzian

Po kilkumiesięcznej przerwie głodni sportowej rywalizacji zawodnicy wracają na tor Ninja Warrior Polska. Czy ten sezon okaże się dla któregoś z nich szczęśliwy i zaprowadzi na sam szczyt niezdobytej dotychczas Góry Midoriyama? Odcinki show będą emitowane na antenie Polsatu w każdy wtorek o godzinie 20:00.

Dla kogo 150 tysięcy złotych?

Formuła programu pozostaje niezmienna. Każdy odcinek „Ninja Warrior Polska” składa się z toru eliminacyjnego, wyścigu Power Tower oraz z toru półfinałowego.

Power Tower – to przeszkody zawieszone na wysokości 12 metrów, sprawdzające siłę mięśni i… odwagę. Ściga się na nich dwóch zawodników z najlepszym czasem, którzy ukończyli tor eliminacyjny. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Czterech najlepszych uczestników z każdego odcinka przechodzi do wielkiego finału.

Zwycięzca programu otrzymuje tytuł Wojownika Ninja oraz 150 tysięcy złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego w wyznaczonym czasie i zdobyć nagrody głównej.

– Czas szybko leci, a nasi zawodnicy dorastają na naszych oczach. Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się zwycięzcy Ninja Warrior Polska! – mówi o siódmym sezonie sportowego show Łukasz „Juras” Jurkowski, komentator w programie.

Pudzian na torze

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 25 lat temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód, który tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

W każdym sezonie w programie bierze udział ponad 180 sportowców. W tym gwiazdy specjalne, np. aktorzy, muzycy czy influencerzy. Tak będzie i tym razem – w programie poza zawodnikami, którym kibicujemy od pierwszej edycji show pojawią się zupełnie nowe, głodne sukcesu twarze, jak i znani goście. Wśród nich aktorka Sonia Bohosiewicz, muzyk z zespołu Enej Jakub „Czapley” czy najsilniejszy Polak i zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski.

Źródło: Polsat