15. Poznań Półmaraton z własną kolekcją odzieży

Organizatorzy 15. Poznań Półmaratonu we współpracy z partnerem technicznym biegu, firmą AdRunaLine stworzyli kolekcję odzieży biegowej sygnowanej logo wydarzenia. Dostępne są m.in. spodenki, bluzy i kurtki. W sumie kupić można 15 różnych produktów. Własne kolekcje posiadają największe imprezy biegowe na świecie. 

Do biegania i nie tylko

Całą kolekcję 15. Poznań Półmaratonu zdobi motyw graficzny, który zawodnicy znają już z koszulki startowej dostępnej w sprzedaży podczas zapisów na zawody. Kompletny asortyment zawiera najbardziej popularne produkty techniczne z gamy bestsellerów AdRunaLine – od koszulek w wersji startowej poprzez bluzy typu half-zip, a na lekkich kurtkach technicznych kończąc.

Całość dopełniają produkty lifestylowe – ciepła bawełniana bluza z kapturem i bawełniane t-shirty w wersjach męskiej i damskiej. Liczba produktów jest limitowana.

Ceny zaczynają się od 89 złotych za singlet, po 189 złotych za kurtkę-wiatrówkę i kamizelkę do biegania (169 złotych). Tyle samo kosztuje czarna bluza z kapturem.

– Po raz pierwszy w historii naszego biegu, dzięki współpracy z naszym partnerem technicznym możemy zaproponować zawodnikom, ale także sympatykom biegania tak kompletny zestaw – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor 15. Poznań Półmaratonu. – Rozwiązanie, które wprowadzamy jest już obecne na najlepszych europejskich i światowych imprezach biegowych – dodaje.

Gdzie kupić odzież?

Sprzedaż produktów z kolekcji 15. Poznań Półmaratonu prowadzona jest w sklepie online, a w dniach 14-16 kwietnia będzie także możliwość zakupów na stoisku AdRunaLine podczas targów Poznań Run Expo będących imprezą towarzyszącą 15. Poznań Półmaratonu.

15. Poznań Półmaraton odbędzie się 16 kwietnia. Na liście startowej znajduje się komplet 8 tysięcy zawodników.

Źródło: Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji