ASICS Try On Tour. Będzie można bezpłatnie testować buty

ASICS oraz Sklep Biegacza uruchamiają nowy projekt skierowany do osób, którzy poszukują butów do biegania. ASICS Try On Tour to cykl spotkań, treningów i testów dla biegowej społeczności w największych miastach w Polsce.

Bezpłatne testy w ramach ASICS Try On Tour to cykl dwudniowych spotkań, podczas których eksperci japońskiej marki podzielą się wskazówkami dotyczącymi treningu.

Każda z imprez w tej serii rozpocznie się w piątek w lokalnym Sklepie Biegacza od testów stóp realizowanych przy użyciu pionierskiego systemu ASICS Run Analyzer do analizy indywidualnych preferencji pod kątem doboru obuwia.  Soboty zarezerwowane będą na otwarty trening biegowy, który poprowadzi ambasador marki ASICS.

Oficjalna inauguracja cyklu nastąpi w już jutro, 10 marca w Krakowie. ASICS Try On Tour zawita również do Katowic, Wrocławia, Poznania, Warszawy i Gdańska. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. testy najnowszych modeli ASICS, indywidualny dobór obuwia, biegowy poczęstunek, trening z ambasadorem marki, a także prezent, który znajdzie zastosowanie podczas uprawiania sportu.

Kalendarz ASICS Try On Tour:

10-11 marca; Kraków, Błonia Krakowskie; start o godz. 9:00
17-18 marca; Katowice, Park Muchowiec; start o godz. 9:00
24-25 marca; Wrocław, Meta 15. Panas Półmaratonu Ślężańskiego; start o godz. 9:00
31 marca-1 kwietnia; Poznań, Cytadela; start o godz. 9:00
14-15 kwietnia; Warszawa, Bulwary Wiślane; start o godz. 9:00
28-29 kwietnia; Gdańsk; wejście od Parku Reagana; start o godz. 9:00

Źródło: ASICS