Saucony zaprasza na Expo Sport&Fitness w Pałacu Kultury i Nauki

W najbliższą niedzielę, 26 marca na ulice stolicy wyruszą uczestnicy 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego oraz New Balance Biegu na Piątkę. Wydarzeniem towarzyszącym tej imprezie jest Expo Sport&Fitness. Jednym z wystawców będzie marka Saucony, producent obuwia premium dla biegaczy.

W dniach 24-25 warto wybrać się do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, żeby zapoznać się z biegowymi nowościami na sezon wiosna-lato 2023. Na stoisku amerykańskiej marki Saucony biegacze oraz chętni do rozpoczęcia swojej przygody ze sportem, będą mogli sprawdzić buty z najnowszej kolekcji. Michał Bartoszak, olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski na 5000 m i 3000 m, a także przedstawiciel marki Saucony, pomoże dobrać odpowiedni model do potrzeb danej osoby.

Nowości, bieżnia i konsultacje

Podczas Expo Sport&Fitness będzie można obejrzeć, przymierzyć i wypróbować nowe i bestsellerowe modele Saucony. Bieżnia na stoisku marki umożliwi przetestowanie butów w biegu i ocenę ich komfortu. Dobrze dopasowane obuwie to nie tylko wygoda i pewność podczas treningu, ale także możliwość osiągania coraz lepszych wyników.

W sobotę na stoisku gościem specjalnym będzie Sebastian Nowicki, lekkoatleta i długodystansowiec, oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski, a także ambasador marki Saucony. Chętnie podzieli się swoim doświadczeniem treningowym, startowym i odpowie na pytania dotyczące przygotowań do biegów.

Moc endorfin

Na stoisku amerykańskiej marki dostępne będą najnowsze modele startówek i butów treningowych z kolekcji wiosna-lato 2023. Głównym modelem tego sezonu jest startówka Endorphin Elite z płytką karbonową w kształcie widelca oraz cholewką wykonaną z materiałów z recyklingu. To buty dedykowane biegaczom długodystansowym, którzy walczą o nowe rekordy życiowe.

red

fot. w nagłówku Depositphotos.com