Saucony spotkasz na Poznań Run Expo 2023

Sezon biegowy w pełni, a już w najbliższy weekend Poznań stanie się stolicą biegaczy. Po raz piętnasty biegacze  zmierzą się z trasą półmaratonu na ulicach stolicy Wielkopolski. Wydarzeniem towarzyszącym jest Poznań Run Expo, podczas którego jednym z wystawców będzie marka Saucony, producent obuwia premium dla biegaczy.

Podczas, gdy entuzjaści długich dystansów niecierpliwie czekają na kwietniowy wyścig, warto odwiedzić teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, aby zapoznać się z nowościami biegowymi na sezon wiosna-lato 2023. Od piątku 14 kwietnia do niedzieli 16 kwietnia, na stoisku amerykańskiej marki Saucony biegacze oraz osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem, będą mogli sprawdzić buty z najnowszej kolekcji. Michał Bartoszak, olimpijczyk i wielokrotny mistrz Polski na 5000 m i 3000 m, a także przedstawiciel marki Saucony, pomoże dobrać odpowiednie obuwie do potrzeb treningowych.

Nowości, bieżnia i konsultacje

Przez trzy dni na Poznań Run Expo będzie można obejrzeć, przymierzyć i wypróbować nowe oraz bestsellerowe modele Saucony. Na stoisku marki znajdzie się także bieżnia, która pozwoli przetestować buty podczas biegu i ocenić ich komfort. Dobrze dopasowane buty to nie tylko wygoda i pewność podczas treningów, ale także możliwość osiągania coraz lepszych wyników.

Dodatkowo na stoisku będzie można spotkać gości specjalnych, ekspertów w dziedzinie biegania, prawdziwych lekkoatletów i biegaczy, którzy są ambasadorami marki Saucony. W piątek na stoisku gościem będzie Oliwier Mutwil, natomiast w sobotę amerykańska marka zorganizuje spotkanie z Sebastianem Nowickim, zwycięzcą tegorocznego finałowego biegu CITY TRAIL Gold. To doskonała okazja, aby porozmawiać o doświadczeniu treningowym i startowym naszych specjalistów oraz zapytać o najlepsze sposoby przygotowań do biegów.

Gwarantowana szybkość

Na stoisku marki będzie dostępna najnowsza kolekcja butów startowych i treningowych na sezon wiosna-lato 2023. Głównym modelem tego sezonu będzie Endorphin Elite z płytką w kształcie widelca wykonaną z karbonu oraz cholewką wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu. Ta nowa startówka jest polecana do biegów długodystansowych i pobijania rekordów czasowych.

Źródło: Orbico