Salomon połączył siły z marką Ciele. Powstała kolekcja butów do biegania

Salomon i Ciele stworzyły nowe modele butów do biegania, w których komfort i efektywność, idą w parze z niebanalnym designem. W skład kolekcji wchodzą modele do biegania w terenie, w mieście i do codziennego użytku.

Nirwana dystansu

W połączeniu z doświadczeniem marki Salomon, nowa kolekcja Salomon & Ciele oferuje wyjątkowe doznania estetyczne i użytkowe. Powstałe modele butów przywodzą na myśl inspirację, harmonię i dążenie do doskonałości. Dzięki abstrakcyjnym kształtom i kojącym kolorom, nowa kolekcja pomoże biegaczowi pełniej doświadczać uczucia uniesienia, które potrafi pojawić się zarówno podczas codziennych treningów w mieście, jak i w trakcie przemierzania górskich szlaków.

Kanadyjska marka Ciele Athletics od prawie 10 lat tworzy nowe standardy w procesie projektowania odzieży sportowej, skupiając się na estetyce i doskonaleniu każdego szczegółu.

– Projektując nową kolekcję Salomon & Ciele, staraliśmy się wizualnie oddać ten niezwykły stan umysłu, jaki osiąga się podczas biegania. Nazwaliśmy go Distance Nirvana. To ta przestrzeń w głowie, w której wszystko widzisz przejrzyście i jasno, gdzie liczy się tylko kolejny krok naprzód – wyjaśnia Dan Marrett, dyrektor ds. marketingu i rozwoju biznesu w Ciele Athletics.

Glide Max TR – buty do biegania w terenie 

Jedne z najbardziej miękkich i amortyzowanych butów do biegania w terenie. Elastyczna pianka Fresh Foam oferuje komfort i wysoki poziom wygody. Drop wynosi 6 mm. Geometria zapewnia płynne przetoczenie, dzięki czemu można biegać szybciej i efektywniej. Cholewka jest przewiewna i oddychająca, co sprawdza się szczególnie podczas upalnych dni. Podeszwa zewnętrzna oparta na technologii All Terrain Contagrip zapewnia doskonałe trzymanie na zróżnicowanej nawierzchni.

Aero Glide – buty do biegania w mieście

Maksymalna amortyzacja i minimalne zużycie energii – to dwie cechy, które wyróżniają model Aero Glide. To lekki but treningowy przeznaczony do biegania po twardych nawierzchniach  Geometria podeszwy Reverse Camber zapewnia płynne przejście, dzięki czemu można poruszać się zwinniej i ekonomiczniej. Wyściełany język i kołnierz oferują dodatkowy komfort. Podeszwa środkowa wykonana jest z elastycznej i super lekkiej pianki, która oferuje zwrot energii.

Cholewka Aero Glide wykonana jest z oddychającej siateczki 3D, która zapewnia stopom chłód i komfort. Z kolei technologia SensiFit daje idealne dopasowanie. Gumowa podeszwa zewnętrzna Road Contagrip zapewnia przyczepność na płaskich i twardych nawierzchniach.

Reelax Moc 6.0 – sportowy design na co dzień

Zadaniem Reelax Moc 6.0 jest dostarczenie biegaczowi ulgi po długim i intensywnym treningu. Oddychająca cholewka w połączeniu z miękką i elastyczną podeszwą pomaga się zregenerować oraz zrelaksować. Oferuje dużo przestrzeni na palce, co wzmaga komfort podczas chodzenia. Buty zostały zaopatrzone w specjalne wkładki, które masują zmęczone stopy. To model uniwersalny, przeznaczony do codziennego użytkowania.

Wszystkie modele dostępne na Salomon.com

Źródło: Salomon