Bieg Wings for Life w Poznaniu wyprzedany! Wystarczyło 9 minut

Wystarczyło mniej niż 10 minut, aby komplet 8 tysięcy miejsc na stacjonarny bieg Wings for Life znalazł swoich właścicieli. Impreza odbędzie się 5 maja 2024 w Poznaniu. Tym, którzy nie zdążyli się zapisać na poznańskie zawody pozostaje jeszcze wirtualny bieg z aplikacją indywidualnie i grupowo na własnej trasie.

To była chwila

Jeszcze nigdy w 11-letniej historii stacjonarnego biegu Wings for Life w Poznaniu pakiety nie rozeszły się aż tak szybko. Przed rokiem zajęło to ponad 2 godziny.

– 9 minut! Kolejny raz pobiliście absolutny rekord, zapełniając komplet 8 tys. miejsc startowych na Bieg Flagowy w Poznaniu. Dziękujemy – napisali organizatorzy polskiej edycji Wings for Life w mediach społecznościowych.

Wings for Life World Run to jedyny w swoim rodzaju bieg, w którym to meta goni uczestników.  Za kierownicą Samochodu Pościgowego w polskiej edycji zawodów siedzi Adam Małysz. Podobnie będzie i w tym roku.

fot. Bartek Woliński

Bieg w Poznaniu wystartuje 5 maja 2024 roku o godzinie 13:00. Jego uczestnicy będą nie tylko biegać, ale również spacerować i jechać na wózku. W tej imprezie chodzi nie tylko o rywalizację.

Impreza odbywa się na trzy sposoby: masowych biegów flagowych w kilku lokalizacjach na świecie oraz indywidualnych lub grupowych biegów z aplikacją mobilną. Wszyscy uczestnicy startują jednocześnie i rywalizują w ramach jednego, globalnego rankingu wyników – niezależnie od wybranej lokalizacji i formuły biegu.

Wciąż można zapisać się na bieg z aplikacją

Tym, którzy nie zdążyli się zapisać na poznańskie zawody pozostaje jeszcze bieg z aplikacją indywidualnie i grupowo na własnej trasie. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej wingsforlifeworldrun.com, a pakiet startowy kosztuje 80 złotych.

W pakietach tegorocznej edycji  znajdą się oficjalne koszulki przygotowane przez markę adidas. Trafią zarówno do uczestników biegów stacjonarnych jaki i wirtualnego z aplikacją.

fot. Wingmen Media / Red Bull Content Pool

Warto podkreślić, że 100% opłat wpisowych z biegów stacjonarnych i wirtualnych trafia do Fundacji Wings for Life, której misją jest odnalezienie metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego.

red

fot. w nagłówku Damian Kramski