18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski z oficjalną koszulką

Organizator 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego zaprezentował dzisiaj projekt oficjalnej koszulki biegu, której producentem jest marka New Balance. W tym roku  półmaraton odbędzie się 24 marca – na liście startowej jest już prawie 9 tysięcy zapisanych. Rejestracja cały czas trwa, a koszulki mogą zamawiać również biegacze, którzy już mają nadane numery startowe.

Dostępne są koszulki techniczne i bawełniane. Oba projekty nawiązują do warszawskiego skyline’u, mają motyw kwiatowy i są w kolorze kremowym.

– Dla panów przygotowaliśmy motyw “ciemny”, dla pań “jasny”. Po raz pierwszy na rękawie koszulki na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski znajdzie się dedykowany stempel z długością dystansu i hasłem biegu: Wiosna wystartuje w Warszawie! – informują organizatorzy z Fundacji „Maraton Warszawski”.

Jak zamówić koszulkę?

Tegoroczne koszulki można zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić do opłaconego już zapisu, korzystając z możliwości edycji danych w formularzu. Cena modelu bawełnianego to 49 złotych, zaś koszulki technicznej – 79 złotych. Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest do 14 marca 2024 roku.

Liczba koszulek w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona. W biurze zawodów będę dostępne do zakupu wyłącznie wybrane rozmiary koszulek – te, które nie wyprzedadzą się w ramach sprzedaży internetowej.

Źródło: Fundacja „Maraton Warszawski”