Ruszyła faza aplikacji do drużyny ASICS FrontRunner

Już można aplikować do globalnej społeczności biegowej, ASICS FrontRunner. Rekrutacja odbywa się raz w roku, a jej celem jest wyłonienie nowych ambasadorów marki, którzy utożsamiają się z hasłem „w zdrowym ciele, zdrowych duch”.

Młodsi i starsi, początkujący i bardziej zaawansowani, kochający trail lub asfalt, a nawet bardziej ekstremalne doznania – społeczność ASICS FrontRunner tworzy różnorodny zespół biegaczy, których łączy pasja do ruchu. Projekt został zainaugurowany w 2010 roku, a jego wiodącym celem jest inspirowanie i wspieranie wszystkich, którzy dzięki bieganiu chcą osiągnąć zdrowy umysł w zdrowym ciele.

fot. Jacek Prondzyński

Lokalny zespół liczy obecnie 42 osoby. FrontRunnerzy mają możliwość testowania najnowszych produktów ASICS, często jeszcze przed premierą. Wyjeżdżają również na cykliczne obozy, spotkania międzynarodowe oraz lokalne. To zróżnicowana grupa biegaczy, która jest obecna w ponad 30 krajach. Marka szuka każdego, dla kogo sport oraz bieganie to nieodłączna część życia.

Kogo szuka ASICS?

Jak twierdzi Zuzanna Bieńczak, menedżerka polskiej społeczności ASICS FrontRunner poszukiwani są ambasadorzy ruchu, ludzie z pasją do biegania, którzy chcą do aktywności motywować innych.

– Wierzymy, że zdrowe i sprawne ciało możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy idzie z tym w parze zdrowy umysł. Pokazujemy, jak ogromny wpływ ma ruch na nasze samopoczucie i ile zmienia w naszym życiu. Jeśli również w to wierzysz i pokazujesz to na co dzień – nasza drużyna to miejsce dla Ciebie. Nieważne, ile masz lat, jak często biegasz, skąd pochodzisz, gdzie mieszkasz. Nieważne też, czy biegasz w mieście czy po górach i jakie masz statystyki na portalach społecznościowych – liczy się pasja, która łączy całą drużynę, zarówno lokalnie, jak i globalnie. Może czekamy właśnie na Ciebie? – zachęca Zuzanna Bieńczak, Community Manager ASICS FrontRunner Poland.

 Tegoroczna faza aplikacji potrwa do końca lutego.

Źródło: ASICS

fot. w nagłówku Jacek Prondzyński