Kolejne gwiazdy w obsadzie Memoriału Czesława Cybulskiego

Trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem oraz rekordzista Polski w skoku o tyczce wystąpią podczas Memoriału Czesława Cybulskiego na Golęcinie. Poznański mityng, który odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców.

Anita Włodarczyk i Piotr Lisek to kolejne gwiazdy Królowej Sportu, które potwierdziły start w tegorocznym Memoriale Czesława Cybulskiego. Dawna podopieczna patrona imprezy szykuje się do obrony tytułu mistrzyni olimpijskiej, a Piotr Lisek będzie chciał z pewnością potwierdzić formę, którą szykuje na sezon olimpijski.

–  Dla nas to duży zaszczyt móc gościć na zawodach tak utytułowanych lekkoatletów. Z Piotrkiem widzimy się na Golęcinie co roku, a Anitę będziemy mieli okazję podziwiać na naszym mityngu po raz drugi. Myślę, że sportowych emocji nie zabraknie. Jeśli nie przeszkodzi pogoda, zapowiadają się świetne wyniki – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Wcześniej start potwierdziły takie sławy jak Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek, Paweł Fajdek, czy świeżo upieczeni medaliści trwających właśnie Mistrzostw Europy w Rzymie, Pia Skrzyszowska (brąz na 100 m pł.) i Wojciech Nowicki (złoto w rzucie młotem).

Jak kupić bilet na mityng?

Sprzedaż wejściówek na Memoriał Czesława Cybulskiego prowadzona jest wyłącznie online za pośrednictwem platformy ToBilet.pl. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się sektor B (od strony Rusałki). Sprzedaż miejsc na tę trybunę została już zakończona. Cały czas można natomiast nabywać bilety na sektor A (trybuna od strony kortów tenisowych). Ich koszt to 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy).

Na dodatkowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Miasta Poznania oraz członkowie programu OK Poznań. Jeżeli do dnia zawodów nie zostanie wyczerpany limit miejsc na trybunie A, bilety będą również sprzedawane przed wejściem na stadion, przy bramie stadionu żużlowego.

Memoriał Czesława Cybulskiego jest rozgrywany w ramach World Athletics Continental Tour Silver. Sponsorzy zawodów: Orlen, AdRunaLine Sports. Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, European Athletics, Polski Związek Lekkiej Atletyki, Browar Fortuna, TVP Sport, Garden City, Grupa Bemo.

Źródło: POSiR