Znamy trasę, medal i koszulkę 16. Biegu Ursynowa

16. Bieg Ursynowa w Warszawie odbędzie się 23 czerwca. Poznaliśmy już trasę zawodów, a także medal i koszulkę, które czekają na uczestników rywalizacji. Nadal można się zapisać, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas tegorocznego Biegu Ursynowa biegacze ponownie będą mieli do pokonania 5-kilometrową trasę wzdłuż Alei Komisji Edukacji Narodowej, ze startem i metą tuż obok Ratusza Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

To doskonała okazja, by powalczyć o życiówkę na tym dystansie – zwłaszcza, że trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, co oznacza, że dystans biegu jest bardzo dokładnie zmierzony, zgodnie z międzynarodowymi standardami pomiaru tras biegów ulicznych.

Koszulka z piątką

Organizatorzy zaprezentowali już koszulkę, którą każdy biegacz otrzyma w pakiecie startowym. Znajdzie się na niej charakterystyczna grafika z podpisem „Szybka piątka”, a na plecach koszulki umieszczony zostanie napis „YES, I KEN”, nawiązujący do Alei Komisji Edukacji Narodowej, którą pobiegną uczestnicy rywalizacji.

Wiadomo również, jak będzie wyglądał medal finishera, który otrzyma każdy, kto przekroczy linię mety biegu.

Wciąż można dołączyć

Zapisy do startu w 16. Biegu Ursynowa wciąż trwają, ale aktualnie wykupionych zostało już 70% dostępnych pakietów startowych. Rejestracja prowadzona jest w portalu SlotMarket.pl

Link do formularza zgłoszeniowego oraz więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie biegu: www.biegursynowa.waw.pl

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Patronat medialny nad biegiem objęły portale: Halo Ursynów, Biegowe.pl oraz MaratonyPolskie.pl.

Źródło: Sport Evolution