Piekło się wypełnia – kończą się pakiety do biegu „Piekło Czantorii”

18 listopada odbędzie niezwykle wymagający bieg pod nazwą Beskidzka 160 – Piekło Czantorii. Chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności jest coraz więcej. Jeśli chcesz przekonać się na co naprawdę Cię stać musisz się pośpieszyć. Kończą się już pakiety startowe.
Ten wyścig ma niewiele wspólnego ze zwykłymi, standardowymi biegami, które możemy śledzić na co dzień. To prawdziwa szkoła przetrwania, podczas której można poznać granice swojego organizmu. Przygotowano trzy różne dystanse tak aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego. Piekło Czantorii Ultra to trasa licząca 63 kilometrów. Piekło Czantorii Maraton rozegrany zostanie na długości 42 kilometrów. Natomiast Piekło Czantorii Półmaraton zakończy się po 21 kilometrach.
Miejsce rozpoczęcia biegu to dolna stacja, meta zaś przy górnej stacji Kolei Linowej Czantoria – Ustroń Polana. Biuro zawodów usytuowane będzie w budynku dolnej stacji Kolei Linowej Czantoria. Podczas udziału w wymienionych wyżej biegach będzie można uzyskać kwalifikację do The North Face Lavaredo Ultra Trail i Trail Verbier Saint Bernard – X-Alpine oraz UTMB.
Osoby zainteresowane powinny niezwłocznie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie wyścigu. Liczba miejsc jest ograniczona, a cena wpisowego systematycznie się zwiększa. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://competit.pl/zgloszenie/3362/