ONICO Gdynia Półmaraton – pobiegnij w sztafecie. Ruszają zapisy!

25 października 2017 roku rozpocznie się rejestracja dla sztafet na ONICO Gdynia Półmaraton. Trzyosobowa drużyna będzie miała do wspólnego pokonania dystans 21 km i 97 metrów. ONICO Gdynia Półmaraton wystartuje w Gdyni 18 marca 2018 roku.
Dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi na samodzielne pokonanie dystansu półmaratonu oraz dla tych, którzy wolą ściganie na krótszych dystansach, przygotowaliśmy bieg sztafetowy – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów. – W zeszłym roku biegły u nas drużyny składające się z rodzin, biegowych znajomych i kolegów z pracy – dodaje.
Sztafeta biorąca udział w ONICO Gdynia Półmaratonie składać się będzie z 3 biegaczy. Organizatorzy przygotowali pakiety startowe dla 300 drużyn. Nagrodzone zostaną po trzy zespoły w kategorii damskiej, męskiej oraz mix.
Bieg sztafetowy to doskonała okazja do przeżycia wspólnych sportowych emocji. Szczególnie do udziału w biegu zapraszamy drużyny firmowe. To świetna forma integracji, do której namawiać będziemy nie tylko gdyńskich pracodawców. Specjalnie dla uczestników zmieniliśmy dystanse poszczególnych zmian sztafety, tak by mogli się sprawdzić na najpopularniejszych odcinkach. W tym roku na drużyny czeka 5, 10 i 6 kilometrów – dodaje Michał Drelich.
Zapisy na bieg sztafetowy rozpoczną się 25 października 2017 roku o godzinie 12:00 na slotmarket.pl.
Opłaty startowe za sztafetę wynoszą:
Do 31 grudnia 2017– 129 zł
Do 28 lutego 2018 – 149 zł
Do 11 marca 2018 – 169 zł
W biurze zawodów – 199 zł
Na slotmarket.pl cały czas trwa regularna rejestracja na ONICO Gdynia Półmaraton. Pierwsze 1500 pakietów jest do nabycia w cenie 79 złotych. Po wyczerpaniu się tej puli lub po 31 października cena pakietu wzrośnie do 89 złotych.
Więcej informacji można znaleźć na www.gdyniapolmaraton.pl oraz www.facebook.com/gdyniapolmaraton