Ostatnie 200 miejsc na łódzki Bieg Trzech Króli

Już ponad 1800 nazwisk widnieje na liście startowej drugiej edycji łódzkiego Biegu Trzech Króli, a to oznacza, że powoli kończą się pakiety startowe, których organizatorzy przygotowali 2000 sztuk. Magnesem przyciągającym biegaczy jest z pewnością możliwość przebiegnięcia 5 kilometrowej trasy, której spora część wiedzie ulica Piotrkowską, gdzie podziwiać będzie można świąteczną iluminację.
Sylwestrowe lub Noworoczne biegi to dla niektórych biegaczy dobra okazja by na sportowo pożegnać stary rok i powitać nowy. Ale dla tych osób, którzy lubią w sylwestrową noc poszaleć, taką okazją może być organizowany w Łodzi, w pierwszą sobotę nowego roku 2. Bieg Trzech Króli. Dystans 5 kilometrów będzie też w sam raz dla tych, którzy zechcą w czyn wcielić swoje noworoczne postanowienia o zwiększeniu swojej aktywności fizycznej w nowym roku. W pierwszej edycji łódzkiego Biegu Trzech Króli udział wzięło 1 307 uczestników. W tegorocznej odsłonie organizatorzy przygotowali 2000 pakietów startowych, z których zdecydowana większość już znalazła nabywców. Dla chętnych pozostało tylko niespełna 200 miejsc startowych. 
Bieg Trzech Króli
5 kilometrowa trasa biegu posiada atest PZLA. Start biegu organizatorzy zaplanowali na godzinę 17:00, uczestników obowiązuje limit czasowy na pokonanie trasy – 45 minut. Start i meta podobnie jak w roku ubiegłym usytuowana będzie w rynku Manufaktury. Na mecie na zawodników oprócz pamiątkowych medali czekać będzie także gorący posiłek. 
Zgłoszenia do biegu wciąż przyjmowane są drogą elektroniczną za pomocą strony: www.lodzbiegtrzechkroli.pl, do dnia 2 stycznia 2018 r. do godziny 22.00. W przypadku gdy limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany do 2 stycznia, chętni do udziału w imprezie będą mieli możliwość zgłoszenia się do biegu, ale tylko osobiście w biurze zawodów, w dniach 5- 6 stycznia.
Pierwszą edycję łódzkiego Biegu Trzech Króli wygrał Artur Kozłowski, osiągając czas 15:45. Wśród kobiet najszybsza była Monika Kaczmarek z wynikiem 17:53. 
Więcej informacji o biegu na stronie www.lodzbiegtrzechkroli.pl lub na Facebooku

Fot. lodzbiegtrzechkroli.pl