PKO Silesia Marathon zaprezentował medale 10. jubileuszowej edycji

Organizator PKO Silesia Marathon właśnie zaprezentował tegoroczne medale, które otrzymają biegacze na mecie maratonu oraz półmaratonu. 

Poznaliśmy już trasę oraz oficjalną koszulkę tegorocznej edycji PKO Silesia Marathon. Teraz przyszedł czas na prezentację medali, jakie na mecie otrzymają uczestnicy biegu maratońskiego i półmaratonu. Tradycyjna, minimalistyczna forma, elementy nawiązujące do X. jubileuszowej edycji i mety na bieżni Stadionu Ślaskiego oraz nazwy wszystkich miast, przez które prowadzi trasa biegu – tak można opisać tegoroczny „złoty krążek” PKO Silesia Marathon. Dopełnieniem jest wstążka – granatowa w przypadku medalu maratońskiego i czerwona dla medalu półmaratonu.

PKO Silesia Marathon

Każdy zawodnik po otrzymaniu medalu, będzie również mógł wygrawerować na nim swoje nazwisko i osiągnięty czas. Wystarczy, że podejdzie do stoiska grawerskiego firmy Wikoss Sport, które znajdować się będzie w okolicach mety.

PKO Silesia Marathon odbędzie się 7 października. Rejestrując się do końca sierpnia, można skorzystać z niższej opłaty startowej. Zapisy trwają na stronie www.silesiamarathon.pl

mat.pras