Gdynia Półmaraton zaprasza na sobotni trening z Marcinem Chabowskim

W sobotę, 15 grudnia, odbędzie się drugi otwarty trening biegowy do Gdynia Półmaraton organizowany w ramach akcji „Debiutanci na start!”. Tym razem poprowadzi go jeden z najlepszych polskich biegaczy – Marcin Chabowski. Zapraszamy wszystkich chętnych. Nie tylko debiutantów!

Marcin Chabowski jest jednym z czterech trenerów, którzy w ramach akcji „Debiutanci na start!”przygotowuje do udziału w Gdynia Półmaratonie osoby, które nigdy jeszcze nie przebiegły półmaratonu.

Półmaraton to nie krótki spacer, a budowanie formy biegowej to proces, w którym najistotniejsza jest sumienność i regularność – przekonuje Marcin Chabowski. – Mój program treningowy będzie mocno zdeterminowany na budowanie ogólnej sprawności i poprawie zdolności motorycznych, abyście jeszcze długo po półmaratonie cieszyli się zdrowiem i czerpali profity z naszej współpracy.

Uczestnicy akcji mogą liczyć na wsparcie trenerskie, zamknięte grupy facebookowe, gdzie mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, specjalne numery startowe Gdynia Półmaratonu i weekend półmaratoński pod opieką swojego trenera.

Trening z Marcinem Chabowskim odbędzie się w sobotę, 15 grudnia. Zbiórka o godz. 10:00 przed wejściem do Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni. Udział w zajęciach może wziąć każdy – nie tylko uczestnicy akcji „Debiutanci na start!” – jednak tempo biegu zostanie dostosowane do najbardziej początkujących.

– Życzę Wam determinacji i dobrej zabawy podczas naszej wspólnej podróży – mówi mistrz Polski i czwarty zawodnik Mistrzostw Europy w Amsterdamie w półmaratonie z 2016 roku.

Kolejny otwarty trening odbędzie się 19 stycznia, a poprowadzi go Małgorzata Sobańska.

Więcej informacji o imprezie i akcji „Debiutanci na start!” dostępnych jest na stronie www.gdyniapolmaraton.pl.

mat.pras