Trening przygotowujący do Runmageddonu Kraków z Jakubem Zawistowskim

W sobotę, 2 lutego  w CrossFit PT6, przy ul. Pana Tadeusza 6B w Krakowie rozpocznie się intensywny trening przygotowujący do startu w Runmageddonie. Prowadzącym będzie trener personalny i miłośnik biegów przeszkodowych Jakub Zawistowski z Husaria Race Team.

Lutowy trening Runmageddonu to sportowa propozycja dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników ekstremalnego biegu z przeszkodami. Osoby, które zdecydują się na udział w treningu będą miały okazję poznać tajniki pokonywania przeszkód oraz spotkać z trenerem personalnym, doświadczonym biegaczem OCR – Jakubem Zawistowskim.

Trener Runmageddonu pokaże, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia przygotowujące do Runmageddonu. Nauczy właściwego wykonywania takich ćwiczeń, jak kipping (tzw.podciąganie na drążku), czy wchodzenie na linę, a także zadba o poprawną technikę, bezpieczeństwo i odpowiednio wysoki poziom zmęczenia, a także radości po treningu.

Podczas treningu skoncentrujemy się na technice pokonywania przeszkód. Popracujemy nad właściem swingiem czyli tzw. bujaniem się na boki, które umożliwia przechodzenie takich przeszkód jak na przykład Multirig. Wykonamy też trening obwodowy w parach, który poprawi wytrzymałość naszego organizmu – opowiada Jakub Zawistowski.

Do Runmageddonu Kraków, który odbędzie się w dniach 11-12 maja pozostały niespełna cztery miesiące.  Zapisy na trening przyjmowane są na stronie internetowej: https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-krakow-krakow-02-02-2019.

mat pras.