Wiemy co znajdzie się w pakietach startowych ORLEN Warsaw Marathon

Organizatorzy ORLEN Warsaw Marathon ogłosili dzisiaj projekt koszulki, którą w pakietach startowych znajdą uczestnicy biegów na królewskim dystansie oraz na 10km. Biegacze, którzy wykupią najdroższy pakiet startowy Premium oprócz koszulki otrzymają również torbę sportową marki ASICS.

Tegoroczny projekt koszulki, która znajdzie się w pakietach startowych Standard i Premium biegów na 42,195 km i 10 km jest minimalistyczny i elegancki. Tradycyjnie gra dwoma kolorami narodowej flagi – bielą i czerwienią. Na dystansie maratońskim dominować będzie czerwień, a dla biegu 10 km zaplanowano biel. Przód obu modeli koszulek ozdobił widok Warszawy w formie obrysu. Wczoraj organizatorzy zaprezentowali projekt medalu, który trafi do biegaczy na mecie. 

Koszulki wykonane w technologii MotionDry przygotowaa firma ASICS. Dodatkowo, na uczestników królewskiego dystansu maratońskiego, którzy zakupili pakiet Premium czeka torba sportowa tej marki.

– Z przyjemnością możemy pokazać biegaczom tegoroczny projekt koszulki. Biel i czerwień po raz kolejny zaleją ulice Warszawy, zamieniając je w wielką biało-czerwoną rzekę. Zachęcamy wszystkich do udziału w tegorocznym Narodowym Święcie Biegania! – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

Poza tym każdy z biegaczy w swoim pakiecie znajdzie naturalny napój izotoniczny OSHEE o smaku cytrynowo – grejpfrutowym.

Basic, Standard czy Premium?

Podobnie jak w poprzednich latach maratończycy mają do wyboru trzy rodzaje pakietów – Basic, Standard oraz Premium. Najtańszy jest pakiet podstawowy bez koszulki, do 13 lutego kosztuje 71 złotych. Wybór opcji standardowej, w którym będzie koszulka to koszt 103 złotych, a za najbardziej rozbudowaną wersję pakietu aktualnie zapłacić trzeba 119 złotych.

red