Wiemy w jakich koszulkach pobiegną uczestnicy Wings for Life World Run w Poznaniu

Uczestnicy tegorocznego biegu Wings for Life World Run w Poznaniu znajdą w swoich pakietach startowych koszulki, których wzór graficzny inspirowany jest linią kręgosłupa. Ich dostawcą jest polska marka 4F, która ubierze startujących w biegu z „ruchomą metą” po raz drugi. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych przeznaczony jest na badania nad urazami rdzenia kręgowego.

Podczas szóstej edycji biegu, uczestnicy pobiegną w specjalnie zaprojektowanych przez zespół 4F koszulkach. Nadruk inspirowany linią kręgosłupa nawiązuje do działalności fundacji Wings for Life finansującej badania nad urazami rdzenia kręgowego.

– Koszulka przygotowana została z myślą o najwyższym komforcie biegaczy – płaskie szwy, które minimalizują ryzyko otarć oraz oddychający materiał z szybko odprowadzającą wilgoć technologią 4F Dry – wszystko po to, aby biegacze mogli skupić się wyłącznie na osiąganiu najlepszych wyników – czytamy w komunikacie, który dotarł do naszej redakcji.

Zaprojektowana na bieg w Poznaniu koszulka, to niejedyny projekt zrealizowany przez 4F dla Wings for Life. Polska marka od 2018 roku jest partnerem biegu Wings for Life w Poznaniu, a w tym roku z organizatorami biegu nawiązała europejską współpracę, w ramach której zapewni uczestnikom 28 krajów limitowaną pulę koszulek technicznych podczas tzw. App Run. Dzięki specjalnej aplikacji na smartfony uczestnicy mogą dołączyć do Światowego Biegu w dowolnej lokalizacji.

W Wings For Life nie ma tradycyjnej linii mety, do której zmierzają uczestnicy. Tutaj to meta goni biegaczy. W tym roku za kierownicą Samochodu Pościgowego ponownie zobaczymy Adama Małysza. Start biegu zaplanowano na 5 maja na godzinę 13:00.

Całość  opłat startowych przeznaczone jest na badania nad rdzeniem kręgowym. Zapisy na bieg na stronie: https://www.wingsforlifeworldrun.com/

mat pras.