Merrell z nową biegową kolekcją na wiosnę i lato

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Wyższe temperatury i zmienna pogoda wymagają odpowiedniego obuwia dopasowanego do naszych ulubionych aktywności. Poniżej przedstawiamy propozycje marki Merrell z najnowszej kolekcji biegowej.

Ciepłe dni nieodłącznie kojarzą się z aktywnością na świeżym powietrzu. Biuro Prasowe marki Merrell, która specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu sportowego dla miłośników biegania w terenie, przygotowało propozycję trzech modeli butów przeznaczonych do treningu w plenerze.

All Out Crush GTX 2

Miłośnicy biegów terenowych poszukujący obuwia przystosowanego do treningu w trudnych warunkach mogą sięgnąć po model All Out Crush. Linia ta wyposażona w cholewkę z siateczki i TPU zapewnia oddychalność i wodoodporność podczas wykonywania ćwiczeń.

Wkładka TrailProtect gwarantuje dodatkową stabilizację podczas biegu, co jednocześnie zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Buty te wyposażone są również w podeszwę zewnętrzną M-Select GRIP, w której najważniejszą rolę pełni konstrukcja bieżnika (6,5 mm). Wypustki wczepiają się w podłoże, jednocześnie zapewniając szybkie usuwanie błota i brudu z powierzchni podeszwy.

Cena: 549 złotych

Vapor Glove

Biegacze, którzy zdecydowanie wolą trening w lesie, a jednocześnie cenią sobie naturalność ruchu i poczucie kontaktu stopy z podłożem powinny zainteresować minimalistyczne buty z linii Vapor Glove.

Dzięki budowie typu barefoot, trening będzie odczuwany, jakbyśmy wykonywali go boso. Jednocześnie podeszwa zewnętrzna Vibram TC5+ z bieżnikiem 2 mm gwarantuje dobrą przyczepność w zróżnicowanym terenie, nawet w trakcie zmiennych warunków atmosferycznych.

Merrell

Cena: 379 złotych

Fluxion

Dla osób poszukujących rozwiązania, które sprawdzi się w mniej wymagającym terenie, np. na lekkich szlakach, została stworzona linia Fluxion. Buty te dla zapewnienia biegaczowi bezpieczeństwa zostały wyposażone we wzmocnienie Hyperlock TPU wokół pięty.

Podeszwa środkowa EVA zagwarantuje lepszą stabilność i komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Buty posiadają podeszwę zewnętrzną M-Select GRIP z bieżnikiem 4 mm.

Cena: 339 złotych.

Buty można kupić przez stronę marki Merrell.

mat pras.