PKO Poznań Półmaraton zaprezentował koszulkę

Do 12. PKO Poznań Półmaratonu pozostało tylko 30 dni. Organizatorzy poinformowali, że na liście startowej znajduje się  ponad 9 tysięcy zawodników. Na bieg zarejestrować można się nawet w przeddzień zawodów, pod warunkiem, że nie zostanie osiągnięty maksymalny limit uczestników, który w tym roku wynosi  12 tysięcy biegaczy.

4F sponsorem technicznym

Po raz kolejny partnerem technicznym poznańskiego półmaratonu została marka 4F. Projekt graficzny koszulki koncentruje się wokół feerii barw, która na białym tle koszulki wygląda świeżo i estetycznie. Odzież zaprojektowana jest z funkcjonalnego, oddychającego materiału, który ma sprawnie odprowadzać wilgoć, a płaskie szwy mają zapewniać komfort i minimalizować wszelkie podrażnienia i otarcia.

Do pakietu każdego uczestnika dołączony zostanie także komin, wzorem i kolorystyką tożsamy z techniczną koszulką 4F. Wielofunkcyjna chusta jest symbolicznym elementem wspólnego świętowania wyjątkowego jubileuszu 100-lecia czterech poznańskich Uczelni. W ramach 12. PKO Poznań Półmaratonu można dołączyć także do drużyny klasyfikowanej Półmaraton 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.

Do 31 marca opłata za pakiet startowy wynosi 110 złotych. Do 3 kwietnia natomiast, każdy zarejestrowany uczestnik w razie kontuzji lub z innych przyczyn może przepisać swój numer startowy na innego zawodnika.

Więcej informacji; www.halfmarathon.poznan.pl

mat.pras