Reebok prezentuje nową odsłonę butów Floatride

Reebok poinformował o wprowadzeniu do oferty nowych butów do biegania Forever Floatride Energy. Producent zapewnia, że podeszwa środkowa tego modelu wykonana jest z zaawansowanego technologicznie materiału z termoplastycznego elastomeru (TPE), który zapewniać ma efektywny zwrot energii. 

Forever Floatride Energy to nowa odsłona zaprezentowanego w ubiegłym roku modelu Flotaride, który mieliśmy okazję testować w naszej redakcji.

Nowy but Reebok charakteryzuje m.in. podeszwa stworzona przy użyciu najnowocześniejszej pianki Floatride Energy, która jest o  30% lżejsza od standardowej pianki EVA. W połączeniu z lekką cholewką z siatki buty Forever Floatride Energy prezentować mają najlepsze cechy amortyzacji, sprężystości i elastyczności. Jak informuje producent waga tego modelu to 249g.

– Buty Forever Floatride Energy  przeznaczone są dla osób, które od treningów oczekują czegoś więcej i biegają nie dlatego, że zależy im na chwili samotności bądź dla budowania swojego wizerunku, lecz dla bycia pełnym energii i poczucia szybkości. Chcemy, żeby te buty były pierwszymi, które przychodzą naszym konsumentom do głowy, gdy chcą pobiegać bądź wyjść na trening. Są stworzone dla każdego sportowca, który szuka butów w konkurencyjnej cenie – dowiedzieliśmy się w Biurze Prasowym Reebok Polska.

Model Forever Floatride Energy jest dostępny na Reebok.com oraz z sieci GO SPORT  w cenie 399zł w dwóch nowych wariantach kolorystycznych, którymi są różne odcienie niebieskiego.

mat pras.