W Łodzi będą trenować do Runmageddonu

4 kwietnia w Łodzi odbędzie się trening Runmageddonu. Uczestnicy wezmą w nim udział, by wspólnie przygotować się do startu w ekstremalnym biegu z przeszkodami. oraz aby pomóc choremu chłopcu. Połowa dochodu ze sprzedaży biletów na trening trafi do rodziców Antosia Trębińskiego, którzy zbierają na ratującą życia operacje synka. 

Podczas wydarzenia trenerzy Runmageddonu: Tomasz Prykowski oraz Michał Kuczamer pokażą, w jaki sposób można przygotować się do pokonywania ekstremalnych przeszkód. Uczestnicy będą mogli przetestować swoją zwinność i siłę na takich konstrukcjach jak: Fireman, Ukośna, Rig oraz wspinając się po linie.

Łódzki trening Runmageddonu pozwoli poznać tajniki przygotowań do najpopularniejszego w Polsce ekstremalnego biegu z przeszkodami, a także będzie okazją do pomocy potrzebującemu chłopcu, który urodził się z poważną wadą serca, wątroby i płuc. Połowa dochodu ze sprzedaży biletów na trening trafi do rodziców Antosia Trębińskiego, którzy zbierają na ratującą życia operacje synka.

Wejściówka kosztuje 15 złotych i dodatkowo wymagana będzie wpłata 15 zł na cel charytatywny. Zapisy na trening prowadzone są na stronie internetowej Runmageddonu.

Trening odbędzie się 4 kwietnia w parku ks. J. Poniatowskiego. Chętni trenować będą w dwóch seriach. Pierwsza z nich rozpocznie się o godzinie 17:00, druga godzinę później.

Pierwsza z nich wystartuje o godzinie 17:00, a druga 18:30. Każda trwać będzie około 1,5 godziny i zakończy się 1-minutowym wyzwaniem, którego zwycięzcy otrzymają voucher zniżkowy o wartości 20% na dowolny event.

mat. pras.