Gwiazdorska obsada na targach Go Active Show

W dniach 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy odbędą się targi sportowe Go Active Show 2019, które będą największym wydarzeniem tego typu w Polsce. Na odwiedzających czekać będzie 50 gwiazd sportu, 100 master trenerów z całego świata, 50 treningów, 25 sportowych atrakcji i 20 twórców popularnych form fitness. Jedną z imprez towarzyszących targom będzie Runmageddon. 

Go Active Show odkrywa karty. Już wiadomo, że wśród gwiazd pojawią się Ewa Chodakowska, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Qczaj, Fit Loversi oraz Siostry ADiHD.

Poprowadzą autorskie treningi, w których uczestniczyć będzie mógł każdy z odwiedzających. Go Active Show nie zapomniało także o profesjonalistach, dlatego do współpracy zaprosiło międzynarodowe szkoły oraz twórców popularnych form fitness.

Wydarzenia, treningi i szkolenia zostały podzielone na dwie części – Go Active Show JOY – czyli aktywności dedykowane dla wszystkich fanów fitnessu oraz Go Active Show PRO – dedykowane profesjonalistom z branży.

Go Active Show JOY

Go Active Shov JOY, to treningi, warsztaty, w których udział wziąć może każdy. W programie znajduje się m.in. trzydniowy Międzynarodowy Festiwal Dance & Fitness, który odbędzie się jednocześnie na pięciu scenach. Zajęcia prowadzić będą gwiazdy branży z całego świata.

Oprócz tego na odwiedzających czeka m.in. II edycja Międzynarodowych Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness, najlepsze w kraju zawody Crossfit pod nazwa Garage Games 2019, Festiwal Body & Mind, w ramach którego uczestnicy będą mogli popracować nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni czy technikami relaksacji oraz Polish Spinning Event, czyli 2 dni czterogodzinnego maratonu, 150 rowerów spinningowych i 4 masterów.

Sporo emocji powinien dostarczyć  finał Workout Competition League czyli jedynej w Polsce ligii streetworkoutu. Najlepsi zawodnicy będą walczyć o tytuł mistrza swojej kategorii wagowej oraz pas mistrzowski.

Układając program targów organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych fanów aktywności fizycznej. Specjalnie dla nich działać będzie strefa Kids Zone, w którym sport spotyka się radością i zabawą, gdzie nie ma czasu na nudę.

Wszyscy goście wydarzenia będą mieli wiele okazji do bezpośredniego spotkania z gwiazdami sportu. W trakcie targów w specjalnie zorganizowanej Strefie Fana będzie można spotkać wielu sławnych sportowców i influencerów.

Go Active Show Pro

To wszystkie aktywności, szkolenia, prelekcje dedykowane profesjonalistom. W skład atrakcji PRO wchodzą m.in. Seminarium Fizjo/Rehab dotyczące “Kryteriów powrotu do aktywności fizycznej po obrażeniach ruchu” oraz Akademia infraSPORT poświęcona wymianie doświadczeń związanych z projektowaniem, budową, wyposażeniem, zarządzeniem i utrzymaniem obiektów sportowo-rekreacyjnych i turystycznych.

Poza tym w tej części targów odbędą się intensywne szkolenia m.in. Zumba Basic 1 Training i Strong by Zumba, w ramach którego odwiedzający będą mieli szansę nauczyć się podstaw i zasad prowadzenia zajęć. Organizatorzy targów polecają również Professional Zone by Marta Tymoszewicz – dwudniową konwencję, której goścmi będą najbardziej znani i szanowani specjaliści w dziedzinie pilates, bodyART, treningu funkcjonalnego, a także pracy z powięzią mobilności i gibkości ciała.

W ramach targów Go Active Show odbędzie się również majowa edycja ekstremalnego biegu przeszkodowego Runmageddon. 

red na podstawie mat pras.