Na Mazurach będą szykować się do Runmageddonu

W długi majowy weekend Runmageddon odwiedzi Ełk, gdzie zorganizuje trzydniowy festiwal biegów przeszkodowych. Wcześniej mieszkańcy Olsztyna, Ełku i okolic będą mogli wziąć udział w treningach przygotowujących do tego sportowego wyzwania. 

Organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami otworzył zapisy na dwa treningi przygotowujące do Runmageddonu. Dodatkowo tuż przed majówką na plaży miejskiej w Ełku przygotuje specjalną strefę treningową.

Najpierw Olsztyn, a potem Ełk

Pierwszy trening zaplanowany jest na 22 kwietnia na godzinę 15:00 i 17:00. Odbędzie się w Olsztynie  w R.AMBO PARK przy ulicy Toruńskiej 1A/25. Zajęcia, które poprowadzi trener Rafał Ambo kosztują 20 złotych.

Drugi odbędzie się 28 kwietnia na plaży miejskiej w Ełku. Mateusz Krawiecki, biegacz przeszkodowy i trener personalny zdradzi tajniki pokonywania niektórych przeszkód oraz ćwiczenia aktywujące odpowiednie mięśnie, potrzebne do pokonywania konstrukcji Runmageddonu. Opłata za udział w treningu wynosi 20 złotych. 

Strefa Treningowa

Z kolei w dniach 27 kwietnia – 3 maja wszyscy chętni, którzy będą chcieli przetestować swoje fizyczne możliwości, będą mogli to zrobić na przeszkodach Runmageddonu w specjalnie przygotowanej Strefie Treningowej. Do ich dyspozycji oddane będą „Rig” „Skośna” „Ukośna” i ścianka 2,7 m wysokości. Skorzystanie z przeszkód możliwe będzie w godzinach 10:00-21:00.

Zapisy na treningi przyjmowane są na stronie internetowej Runmageddonu.

mat pras.