Startują treningi ZONE3 Open Water przygotowujące do zawodów triathlonowych IRONMAN

Treningi ZONE3 Open Water to znakomita okazja do sprawdzenia się w boju na wodach otwartych dla zawodników przygotowujących się do zawodów triathlonowych IRONMAN 5150 Warsaw i Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Zajęcia odbędą się w warunkach startowych, zarówno w Warszawie, jak i w Gdyni. Ruszyła rejestracja.

W treningach ZONE3 Open Water mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy przygotowujący się do udziału w zawodach triathlonowych. Oferta powinna być atrakcyjna zwłaszcza dla debiutantów, gdyż zajęcia zostaną przeprowadzone w warunkach startowych. Oznacza to okazję do sprawdzenia się w boju na wodach otwartych.

Treningi będą się odbywać w dwóch lokalizacjach. W okolicach Warszawy popływać będzie można w Zalewie Zegrzyńskim. Miejscem spotkania będzie WDW Rewita Rynia, skąd 16 czerwca zawodnicy rozpoczną rywalizację w ramach IRONMAN 5150 Warsaw. Natomiast w Gdyni, treningi odbędą się na Plaży Miejskiej Redłowo.

ZONE3 Open Water w Rynii odbędzie się w dwóch terminach: 23 maja oraz 6 czerwca, natomiast w Gdyni zawodnicy będą mogli potrenować trzykrotnie: 25 czerwca oraz 9 i 23 lipca. Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba dokonać rejestracji w portalu SlotMarket.pl. Zapisy na warszawskie treningi już trwają, zaś do Gdyni zostaną uruchomione w czwartek, 25 kwietnia. W każdym treningu może wziąć udział maksymalnie 150 osób.

Opłata za udział w treningu wynosi 25 złotych dla pierwszych 75 osób oraz 35 złotych dla kolejnych 75 osób. Organizator zapewnia napoje, szatnie oraz depozyt, a w pakiecie znajdzie się również czepek ZONE3. Na miejscu będzie również możliwość bezpłatnych testów pianek marki ZONE3.

Terminy Rewita WDW Rynia (okolice Warszawy): 23 maja, 6 czerwca
Opłata: 25 zł – 75 osób, 35 zł – kolejne 75 osób

Terminy Plaża Miejska Redłowo (Gdynia): 25 czerwca, 9 lipca oraz 23 lipca
Opłata: 25 zł – 75 osób, 35 zł – kolejne 75 osób

 

mat.pras