6. Nocna Recordowa Piątka w militarnym stylu już 12 lipca w Poznaniu

12 lipca nad poznańską Maltą odbędzie się 6. Nocna Recordowa Piątka. Każdej kolejnej edycji tej imprezy towarzyszy inny motyw przewodni, a w tym roku organizatorzy zaproponowali biegaczom zabawę w militarnym stylu. 

Nocna Recordowa Piątka organizowana jest przez Fundację Maniacka Dziesiątka, która w tym roku już po raz szósty zaprasza biegaczy do wspaniałej zabawy wokół toru regatowego na poznańskiej Malcie.

Na zawodników czeka szybka trasa, niesamowita atmosfera, gra świateł i muzyki oraz wyjątkowe przebrania. Impreza charakteryzuje się bowiem oryginalnymi motywami przewodnimi, a co roku uczestnicy biegu chętnie przygotowują stroje do zaproponowanego stylu.

Jak podkreślają organizatorzy, nocna edycja w letni wieczór na płaskiej i szybkiej trasie sprzyja zarówno świetnym wynikom, jak i debiutantom, którzy chcą bez spięcia rozpocząć swoją przygodę biegową i po raz pierwszy wystartować w zorganizowanym biegu.

Recordowa Piątka

W poprzednich edycjach bawiono się m.in w stylu zombie czy pidżama party, a w tym roku tematem przewodnim będzie military, czyli wszystko co kojarzy się z mundurami, moro itp. Przebranie nie jest obowiązkowe, ale warto być kreatywnym bo po biegu organizatorzy przeprowadzają konkurs internetowy na najciekawsze przebranie tematyczne danej edycji.

Dystans 5 km jest dostępny dla każdego i pozwala na uczestnictwo nawet bardzo początkujących osób. Na mecie na uczestników czekać będą piękne medale oraz oczywiście pyszna, wojskowa grochówka. Podczas trwania imprezy biegaczy zagrzewać będzie DJ, który przygotuje tematyczną muzykę.

6. Nocna Recordowa Piątka odbędzie się w piątek 12 lipca. Start imprezy zaplanowano na godzinę 22:00, a biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie Bula Park 17:00-21:00 w dniu biegu. Trasa 5-kilometrowego biegu poprowadzona zostanie wokół toru regatowego „Malta”.

Recordowa Piątka

Zapisy na bieg trwają na stronie: www.nocnapiatka.pl, a koszt pakietu startowego to 33 złote.

na podst.mat. pras

Fot. Tomasz Szwajkowski