New Balance młóci kilometry dla Fundacji Synapsis. Tempo: 10 złotych na kilometr

Dzisiaj o godzinie 14:00 wystartuje wyjątkowa akcja charytatywna pod nazwą Młociny Kilometry. Każdy odwiedzający nowo otwarty salon New Balance w warszawskiej Galerii Młociny będzie mógł pomłócić na bieżni i w ten sposób wybiegać środki dla podopiecznych Fundacji Synapsis. Za każdy pokonany kilometr New Balance przekaże Fundacji 10 zł. 

W akcji można wziąć udział od dzisiaj do 27 września. Bieżnia i profesjonalni doradcy będą czekali na wszystkich chętnych do biegania i pomagania w godzinach 14:00 – 20:00.

Udział w akcji zapowiedzieli już lubiani i znani z innych akcji charytatywnych  m.in.: Małgorzata Socha, Basia Kurdej-Szatan, Filip Chajzer, Bartek Olszewski, czyli Warszawski Biegacz, Krzysztof „Jankes” Jankowski i wielu innych.

Przy okazji pomagania będzie można też wybiegać i zdobyć atrakcyjny rabat na produkty New Balance z linii Sport. Każdy, kto w ramach akcji przebiegnie przynajmniej jeden kilometr, otrzyma od razu 30% upustu.

– Dodatkowo rabat zostanie powiększony o wartość odpowiadającą średniej prędkości z pokonanego kilometra. Przykładowo kilometr pokonany ze średnią prędkością 8 km/h będzie uprawniał do rabatu w wysokości 38%. A można pobiec o wiele szybciej – informują organizatorzy akcji.

mat pras.

fot. William Choquette