New Balance zaprasza na Maraton Warszawski

Niedzielny 41. PZU Maraton Warszawski będzie pierwszą edycją imprezy z firmą New Balance w roli partnera technicznego. Z tej okazji amerykańska marka przygotowała  szereg atrakcji.

Spotkania z gośćmi i ekspertami

Strefa New Balance na expo przed 41. PZU Maratonem Warszawskim to coś więcej niż prezentacja kolekcji. W piątek i sobotę będzie można spotkać się z ekspertami i gośćmi, z którymi będzie można porozmawiać m.in. o szybkiej regeneracji, treningu szybkości w biegach długich, przygotowaniu szybkich posiłków po treningu, pomysłach na szybkie zwiedzanie świata czy też szybkich powrotach po kontuzjach.

Mottem przewodnim spotkań będzie Możesz Więcej. Inspirować i dzielić się doświadczeniami będą m.in. Bartosz Olszewski, Wojciech Kopeć, Katarzyna Gorlo oraz trenerzy Royal Runners Club Łukasz Jóźwiak i Piotr Cypryański. Jako goście specjalni pojawią się przyjaciele marki Filip Chajzer, Barbara Kurdej Szatan, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Bartosz Ignacik (Turbo Kozak) oraz Małgorzata Socha.

Najnowsze kolekcje i maratoński rabat

Na przedmaratońskim expo będzie można znaleźć najnowsze produkty bostońskiej marki. Oprócz najnowszej serii butów FuelCell, będzie można sprawdzić biegową kolekcję Reclaim Hybrid, przy której produkcji wykorzystano pochodzący z recyklingu poliester i organiczną bawełnę.

W weekend polską premierę będą miały również buty przygotowane specjalnie na tegoroczny New York City Marathon, w tym startowy model 1500. Na wszystkich, którzy zdecydują się na uzupełnienie swojego sprzętu biegowego, czeka maratoński rabat, czyli 42%.

Punkty kibicowania na trasie

New Balance będzie też wspierał biegaczy w trakcie niedzielnego biegu. Już na 17. kilometrze Łazienki Królewskie i projekt Royal Runners Club przygotują strefę, gdzie maratończyków będzie dopingował Król Filip Wartkonogi i jego dwór.

Drugi punkt kibicowania znajdzie się na ostatnich kilkuset metrach. Finiszujący zastrzyk będą mogli liczyć na dodatkowy zastrzyk muzycznej energii. A za linią mety każdy król i królowa maratonu mają zamiar odwiedzić królewską strefę.

Źródło: New Balance