Survival Race finiszuje z zapisami na biegi we Wrocławiu. Na mecie…darmowe lody

W najbliższy weekend we Wrocławiu odbędzie się druga tegoroczna odsłona biegu przeszkodowego Survival Race. Organizatorzy zapowiadają, że podczas imprezy nie zabraknie  emocji, adrenaliny i  endorfin.

To już szósta edycja dwudniowego festiwalu sportowego, podczas której na uczestników czeka sporo nowości. Wśród debiutanckich przeszkód natrafimy chociażby na „Gumandżi”, blisko 35-metrowego „Monkey Bara”, „Szynociąg” z tyrolką czy wymowne „Przegięcie Pały”.

Przed startem biegacze zostaną zaopatrzeni w techniczne koszulki, motywujące opaski na nadgarstek, zestaw suplementów i pielęgnacyjnych kosmetyków. Z kolei na upragnionej mecie – oprócz ogromnej satysfakcji z pokonania trasy – każdy uczestnik może liczyć na pamiątkowy medal, wodę mineralną, bezalkoholowe piwo oraz… darmową porcję lodów.

– Nowe atrakcje czekają nie tylko na śmiałków, którzy podejmą biegowe wyzwanie. Wstęp na teren survivalowego miasteczka jest bezpłatny, a kibice będą mogli między innymi skoczyć z wysokości na wielką poduchę, skorzystać ze stref chilloutu czy zaspokoić głód na festiwalu food trucków – wyliczają organizatorzy.

Do wyboru trzy formuły

Survival Race 2019 to dwie formuły biegu dla dorosłych: wersja Open z dystansem Starter (3 km, 15 przeszkód), Warrior (6 km, 30 przeszkód) i Machine (12 km, 50 przeszkód) oraz fale Legend, w których zawodowcy będą walczyć o podium i cenne nagrody.

Młodsi wojownicy w wieku 14-16 lat mogą spróbować swoich sił na dystansie Junior, a dla najmniejszych „Krasnali”, „Piratów” i „Ninja” od 3 do 13 roku życia czeka osobny tor Kids.

– Swoich sił na survivalowej trasie można spróbować w pojedynkę, lub zebrać ekipę i stworzyć drużynę. Razem raźniej i taniej – każdy team od 5 osób w wzwyż może liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymują dodatkowe niespodzianki – zachęcają organizatorzy.

Udział w miejskim biegu z przeszkodami to także nietuzinkowy pomysł na integrację firmowego zespołu. Zakończenie sezonu będzie można wspólnie świętować tydzień później, 28 września we wrocławskim klubie X-Demon.

Zapisy na biegi Survival Race we Wrocławiu trwają na tej stronie.  Pakiet „Starter” kosztuje 164 złote, „Warrior” 179 złotych, a za udział w formule „Machine”  trzeba zapłacić 189 złotych.

mat pras.