Runmageddon w stroju Gladiatora rusza na podbój Czech

W maju przyszłego roku w oddalonej o niecałą godzinę drogi od Pragi miejscowości Milovice odbędą się zawody pod nazwą Runmageddon Gladiator Race. To wspólna inicjatywa polskiego i czeskiego organizatora biegów przeszkodowych. Jak dowiedzieliśmy się w Biurze Prasowym Runmageddonu będzie to pierwsze z dwóch takich wydarzeń zaplanowanych w 2020 roku.

Współpraca z czeską marką biegów przeszkodowych Gladiator Race to pierwszy etap zagranicznej ekspansji Runmageddonu, który w tym roku w ramach akcji crowdundingowej zebrał od prawie 1,3 tysiąca inwestorów kwotę 1,2 mln złotych.

– Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy rozpoczynając akcję crowdfundingową realizujemy zagraniczną ekspansję. Zebraliśmy z emisji akcji 60 procent zaplanowanej sumy, więc aktualnie koncentrujemy się na Czechach, ale równolegle działamy też w temacie innego kierunku – informuje Biuro Prasowe Runmageddonu.

Jak czytamy w komunikacie prasowym „przeniesienie założeń polskich Runmageddonów poza granice kraju to wyzwanie dla organizatorów, które zaowocuje zastrzykiem świeżości na rynku biegów przeszkodowych. Z drugiej strony, zawodnicy czescy będą mieli okazję wziąć udział w jednym z największych i najbardziej odważnych przedsięwzięć OCR-owych w ich kraju.”

Na razie nie możemy zdradzać wszystkiego, powiem jedynie, że dosłownie krótka chwila dzieli nas od rozpoczęcia zapisów. Połączenie siły, doświadczenia i środowisk obu firm stwarza doskonałe możliwości rozwoju. Sam z niecierpliwością odliczam dni już do tej imprezy – mówi Jaro Bieniecki, Prezes Runmageddon S.A.

Jeszcze nie wiadomo, jakie formuły zaproponuje Runmageddon Gladiator Race i w jakich cenach będą pakiety startowe. Imprezę w Milovicach zaplanowano na dni 1-3 maja 2020 roku.

red