Runmageddon bez koszulki 30 złotych taniej

Organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich uczestników i wprowadza opcję zakupu pakietu startowego bez koszulki. Chętni, którzy zamierzają wystartować w biegach Runmageddon w roku 2020 mogą sami zdecydować, czy chcą otrzymać nową koszulkę w standardowym pakiecie, czy wolą zapłacić 30 złotych mniej i zakupić pakiet bez t-shirtu.

– Oferta pakietu bez koszulki skierowana jest głównie do osób, które dwa, a nawet więcej w roku biegają na naszych trasach. To naturalne, że te osoby, mogą chcieć zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na zakupie pakietu. Wielu uczestników, którzy często pokonują ekstremalne trasy pytało nas o możliwość wprowadzenia takiego rozwiązania, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść im naprzeciw. Wprowadziliśmy opcję „BezKoszulki” póki co dla indywidualnych startujących – mówi Piotr Bałchanowski, dyrektor operacyjny Runmageddon.

Aby skorzystać z oferty należy zapisując się, w miejsce kodu rabatowego wpisać hasło: BezKoszulki, wówczas osoba rejestrująca się na bieg otrzyma rabat w wysokości 30 złotych na dany start. Oznacza to jednak, że kupując pakiet w opcji bez koszulki biegacze nie mogą skorzystać z innych zniżek.

Oferta dotyczy polskich wydarzeń ekstremalnego biegu z przeszkodami w formułach od Intro do Ultra. Można z niej skorzystać kupując pakiety startowe na ogłoszone dotychczas eventy czyli: Zimowa Warszawa (29.02-01.03), Runmageddon Wrocław (04-05.04), Runmageddon Kraków (18.04), Runmageddon Trójmiasto (16-17.05.2020), Runmageddon Ełk (12-14.06).

Runmageddon wciąga

Runmageddon to ekstremalny bieg, który dosłownie „wciąga”. Startujący w nim często łapią bakcyla i nie poprzestają na jednym starcie.

Jak informuje Biuro Prasowe cyklu, w tym roku niespełna 17 tysięcy osób pokonało ekstremalne trasy minimum dwukrotnie. Te osoby, podczas każdego startu dostawały koszulkę, a teraz dzięki wprowadzeniu nowej opcji będą mogły zrezygnować z jej zakupu.

red