adidas zachęca do domowych treningów

Firma adidas jednocząc ludzi na całym świecie rozpoczyna akcję #hometeam i przekonuje nas, że razem przejdziemy przez ten wymagający czas. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji oraz treningom online na grupach facebookowych adidas Runners na całym świecie, marka dzieli się darmowymi zajęciami, do których można dołączyć z domu. 

Trenuj z aplikacją

Jedną z propozycji dla wszystkich, którzy chcą trenować w domu, jest możliwość skorzystania z bezpłatnej aplikacji mobilnej: adidas Training by Runtastic.

Każdy znajdzie tu plan treningowy dla siebie bez względu na to, czy szuka motywacji aby zacząć ćwiczyć, czy chce utrzymać dobrą sylwetkę i pozostać aktywnym.

Treningi można wykonywać w warunkach domowych, indywidualnie lub z partnerem czy rodziną, bez konieczności posiadania specjalnych akcesoriów. Aplikacja oferuje także możliwość skorzystania z porad na temat planów żywieniowych dostosowanych do osobistych potrzeb.

Marka adidas zdecydowała się udostępnić wersję premium aplikacji na trzy miesiące za darmo. Daje ona dostęp do różnorodnych, spersonalizowanych funkcji aplikacji które nie są dostępne w podstawowych wersjach.

Trenuj z grupą

Drugą możliwością jest dołączenie na Facebooku do lokalnej grupy adidas Runners Warsaw i uczestniczenie w treningach online. adidas Runners Warsaw to część globalnej społeczności, która oferuje szeroką gamę aktywności – od treningów biegowych, poprzez treningi ogólnorozwojowe i funkcjonalne, po jogę i stretching.

W skład grupy wchodzi wykwalifikowana kadra trenerów, będących ekspertami w swoich dziedzinach.

Dotychczas wspierali oni podopiecznych podczas treningów w Runbase Warsaw, teraz zapraszają do odbycia sesji treningowych online, które przeprowadzane są na żywo oraz za pośrednictwem filmów specjalnie przygotowywanych przez kapitanów i trenerów.

Treningi są bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Aby wziąć w nich udział i zacząć trenować z #hometeam wystarczy dołączyć do grupy adidas Runners Warsaw na Facebooku.

mat pras.