Ćwierć miliona ludzi każdego dnia trenuje w domu z aplikacją CYBEROBICS

Platforma CYBEROBICS, udostępniająca treningi online, marka partnerska sieci fitness McFIT, oferuje możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich kursów na żądanie już na całym świecie.  Jak dowiedzieliśmy się, za za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji każdego dnia bezpłatnie trenuje 250 tysięcy osób. 

Coraz więcej użytkowników

McFIT już trzy tygodnie temu zdecydował o aktywacji całej oferty treningowej swojej marki partnerskiej CYBEROBICS w krajach, w których był wcześniej dostępny. Teraz firma idzie o krok dalej.

– CYBEROBICS udostępnia swoją ofertę treningową bezpłatnie na całym świecie. W końcu wszyscy w tej trudnej sytuacji powinniśmy się wspierać. Chcemy pomagać, a nie czerpać zyski z kryzysu wokół koronawirusa – potwierdza Joanna Łukasiewicz, Członek Zarządu McFIT.

Ponad 100 treningów NA ŻYWO tygodniowo

CYBEROBICS codziennie poszerza swoja ofertę treningową: obecnie odbywa się już ponad 100 kursów LIVE tygodniowo w języku angielskim, niemieckim i włoskim. Zajęcia na żywo w kolejnych językach są obecnie w fazie planowania.

Dzięki tym treningom motywacja wśród użytkowników rośnie a możliwość dołączenia się w czasie rzeczywistym na żywo potęguje zaangażowanie. Zajęcia transmitowane są zarówno w samej aplikacji jak i poprzez stronę internetową. Każdy znajdzie coś dla siebie – od zajęć SIXPACK, po trening całego ciała SWEAT aż do typowo odprężających zajęć RELAX.

 Treningi w najpiękniejszych miejscach na świecie

Ponadto dostępnych jest ponad 100 treningów na żądanie, takich jak Booty Blast, Bodylicious lub Get Loose, z których wszystkie zostały nagrane przy użyciu technologii 4K. Najlepsi trenerzy zabierają ćwiczących na Hawaje, do Malibu Beach lub Parku Narodowego Joshua Tree. Dzięki temu trenujący na całym świecie mogą odpocząć od rzeczywistości pod hasłem #ITrainAtHome. Wszystkie treningi na żądanie są synchronizowane w języku polskim.

Zdrowi we własnych czterech ścianach

Sport i trening to ważne elementy dobrego samopoczucia. Nie tylko zwiększają sprawność fizyczną i pozytywnie wpływają na układ odpornościowy, ale także zapewniają równowagę psychiczną i fizyczną, szczególnie w trudnych czasach a CYBEROBICS wspiera wszystkich chętnych oferując odpowiedni trening dla każdego.

Źródło: CYBEROBICS