Runaway OCR ucieka przed koronawirusem

W związku z trwającą epidemią koronawirusa tegoroczne biegi z cyklu Runaway zostały przeniesione na 2021 rok. – Postanowiliśmy nie przekładać naszego biegu na wrzesień, październik czy też listopad, gdyż w związku z nakładaniem się na siebie terminów różnych wydarzeń, nie chcielibyśmy stawiać Was przed wyborem, który bieg wybrać, a który odpuścić – napisali organizatorzy w oświadczeniu. 

Najbliższy bieg spod szyldu Runaway miał się odbyć w Pępowie w województwie wielkopolskim w weekend 27-28 czerwca, a kolejny 20 września w Śremie. Zapisy na oba wydarzenia zostały już wstrzymane.

– Nie chcemy Was dłużej trzymać w niepewności, ani tym bardziej narażać Waszego zdrowia, gdyż to właśnie Wy jesteście dla nas najważniejsi i to Wy tworzycie nasz bieg. Chcielibyśmy przygotować dla Was niezapomniane wydarzenia, jednakże w obecnej sytuacji – nawet przy ewentualnej zmianie obowiązujących obostrzeń, nie bylibyśmy w stanie tego wykonać – przekonują organizatorzy.

Wszyscy, którzy opłacili już swój start, dostaną możliwość przepisania się na dowolny bieg Runaway w 2021 roku. Dodatkowo otrzymają od organizatorów w prezencie workoplecak oraz 30% zniżkę na kolejny bieg z cyklu.

– Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby biegi #Runaway w 2021 roku, były dla Was niezapomniane i wyjątkowe. Zapewniamy Was też, że nasza praca, zaangażowanie, działania oraz środki i fundusze, które włożyliśmy w organizację tegorocznych imprez, z nawiązką zaowocują w przyszłym roku. Gorąco wierzymy, że zostaniecie z nami i spotkamy się już w normalnych okolicznościach w nowym sezonie – zakończyli organizatorzy.

Źródło: Runaway